Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KS POLONIA PILA - Wiadomości
0
Wielka Sobota, to dla wielu sympatyków żużla dobre wspomnienie, ponieważ właśnie wtedy i w tych okolicach rozpoczyna się ligowe ściganie. Tłumnie zebrali się kibice przy ul. Bydgos(...)
19
Jeszcze niedawno pisaliśmy o nowych twarzach, które zostały ukazane na prezentacji klubu ENEA Polonia Piła. Były nimi Kacper Warduliński oraz główny cel transferowy - Oleg Michaiło(...)
3
12 kwietnia o godzinie 11:00 miał odbyć się otwarty dla kibiców trening żużlowców z Piły. Na torze pojawili się liderzy z zeszłego sezonu czyli m.in.: Artur Mroczka i Marcin Jędrze(...)
0
Inauguracyjne spotkanie 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Polonia Piła a Startem Gniezno zaplanowane było na 8 kwietnia. Jak informuje klub z Piły mecz jednak nie dojdzie do skutku w zapla(...)
3
Pilski Klub Sportowy Polonia Piła spółka z o.o. otrzymał od Zespołu ds. Licencji dla Klubów licencję zwykła na sezon 2023.(...)
101
Do sporego zamieszania doszło w pilskim żużlu w ostatnich dniach. Dotychczasowy prezes Budmax-Stal Polonia Piła, Robert Sikorski zdecydował się zrezygnować z posady i w tym samym c(...)
0
Po fantastycznym sezonie zwieńczonym awansem do I ligi, teraz w Pile zastanawiają się co dalej. Z klubu odeszli liderzy drużyny - bracia Pawliccy, a z nazwy drużyny znika nazwisko (...)
0
Beniaminek I ligi - Polonia Piła jest jednym z sześciu klubów, którym PZM odmówił przyznania licencji na nowy sezon. Powodem takiej a nie innej decyzji miały być zadłużenia wobec b(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com