Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LEICESTER LIONS - Wiadomości
0
Dzisiejsze spotkanie angielskiej Rowe Motor Oil Premiership pomiędzy Leicester Lions a Kings Lynn Stars z powodu złych prognoz pogody został odwołany.(...)
0
Ostatni bieg zadecydował, która z drużyn odniesie zwycięstwo w ligowej potyczce Row Motor Oil Premiership. Ostatecznie Oxford Spires pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w s(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na własnym torze Oxford Spires w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na wyjeździe Leicester Lions w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Leicester Lions pokonał(a) na własnym torze Birmingham Brummies w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W zakończonym przed chwilą spotkaniu angielskiej ROWE Motor Oil Premiership Leicester Lions pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik (...)
1
Niestety coraz mocniej padający deszcz nie pozwolił dokończyć dzisiejszy mecz angielskiej ROW Motor Oil Premiership. Po rozegraniu 12 biegów Leicester Lions pokonał(a) na wyjeździe(...)
0
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions w super biegu, który rozgrywany przy koncowym wyniku remisowym, zwyciężył na wyjeździe z Wolverhampton Wolves w stosunku 45 +2 : 45 +7. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na wyjeździe Leicester Lions w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na wyjeździe Kings Lynn Stars w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wczoraj na torze w Leicester odbył się zawody Premiership Pairs. Najlepsi w nich okazali się zawodnicy Belle Vue Aces, drugie miejsce przypadło zawodnikom Peterborough Panthers a t(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Belle Vue Aces zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Leicester Lions w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po tym jak odwołano sezon żużlowy na Wyspach, kluby starają się organizować sesje treningowe, czy turnieje aby w jakiś sposób przeczekać ten czas. W Leicester natomiast kolejny raz(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com