Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LEICESTER LIONS - Wiadomości
0
Po tym jak odwołano sezon żużlowy na Wyspach, kluby starają się organizować sesje treningowe, czy turnieje aby w jakiś sposób przeczekać ten czas. W Leicester natomiast kolejny raz(...)
0
Stewart Dickson, prezes Leicester jest zdania, że Speedway Ekstraliga wykonuje dobry ruch aby zainaugurować ligę. Osobiście jest fanem sportu, ale taki bez publiczności go nie inte(...)
19
W sobotnim spotkaniu brytyjskiej Championship drużyna Leicester Lions bardzo pewnie pokonała na własnym torze Birmingham Brummies w stosunku 58:32. W drużynie gospodarzy najwięcej (...)
47
W innym niedzielnym meczu angielskiej Championship ekipa Leicester Lions pokonała na wyjeździe Newcastle Diamonds 44:46. Gości do zwycięstwa poprowadził Richie Worrall, który zdoby(...)
948
Skompletowano obsadę do 10. odsłony turnieju Ben Fund Bonanza w Leicester. Zawody zaplanowane zostały na najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 czasu lokalnego.(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions po zaciętej walce do ostatniego biegu pokonało minimalnie na własnym torze Somerset Rebels 46:44.(...)
56
W dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions uległo na własnym torze Kings Lynn Stars 40:50.(...)
0
Dotkliwą porażką Lwów 57:33 zakończyło się jedno z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership pomiędzy Belle Vue Aces a Leicester Lions. (...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions rozgromiło na własnym torze Belle Vue Aces 58:32. (...)
47
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiershi, Poole Pirates pokonało Leicester Lions 43:23. Mecz został przerwany po 11 biegach ze względu na silne opady deszczu jaki(...)
93
W drugim spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins pokonało Leicester Lions 55:35. (...)
108
W dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, Wolverhampton Wolves bez większego trudu pokonało Leicester Lions 56:34. (...)
0
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions na własnym torze poważnie uległo Poole Pirates 37:53. (...)
0
Poole Pirates rozgromiło dzisiaj w meczu SGB Premiership Leicester Lions 58:32. (...)
0
Swindon Robins bez większych problemów pokonało dzisiaj Leicester Lions 51:39. (...)
0
Leicester Lions chcąc jeszcze liczyć się w walce o fazę play-off angielskiej SGB Premiership dokonał radykalnych zmian i zwolnił czterech zawodników, w tym m.in. Krystiana Pieszczk(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions poległa na własnym torze z Kings Lynn Stars 38:52. (...)
0
Poole Pirates pokonało dzisiaj na wyjeździe Leicester Lions 43:47. (...)
20
Po zaciętej walce w dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions minimalnie pokonał Wolverhampton Wolves 46:44. (...)
30
W ostatnim rozegranym dzisiaj spotkaniu angielskiej SGB Premiership po niezwykle zaciętej walce lepsi okazali się gospodarze, Wolverhampton Wolves, wygrywając z Leicester Lions 47:(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com