LEICESTER LIONS - Wiadomości
128
Pogarszająca się z minuty na minutę pogoda nie pozwoliła na rozegranie dzisiejszego spotkania angielskiej SGB Premiership pomiędzy Leicester Lions a Swindon Robins. (...)
0
Spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Rye House Rockets a Leicester Lions po ośmiu biegach został przerwany ze względu na nasilające się opady deszczu. Wynik spotkania nie(...)
0
Trzecie dzisiejsze spotkanie SGB Premiership pomiędzy Leicester Lions a Poole Pirates podobnie jak dwa wcześniejsze również zostało odwołane ze względu na fatalne warunki jakie zap(...)
249
Josh Bates, dwukrotny mistrz Wielkiej Brytanii do lat 21, przejdzie operację w szpitalu w południowym Yorkshire. Upadł... jadąc na sankach.(...)
275
Hans Andersen to ostatni nabytek Leicester Lions na sezon 2018.(...)
181
Kluby Leicester Lions i Sheffield Tigers zobowiązały się czekać na wyjście Josha Batesa z kłopotów osobistych, przez które przerwał karierę.(...)
109
Daniel King, zawodnik Leicester, uważa że Lions "idą we właściwym kierunku". Razem z Kylem Newmanem zdecydował się zostać na Beaumont Park na 2018 rok. (...)
76
Rye House Rockets w ostatnim swoim meczu rundy zasadniczej pokonało na własnym torze Leicester Lions 55:38. W zespole gospodarzy super występ zaliczył Krzysztof Kasprzak, będąc w c(...)
0
Leicester Lions w spotkaniu angielskiej SGB Premiership uległo dzisiaj na własnym stadionie Wolverhampton Wolves 41:49. (...)
104
Bardzo dużą niespodziankę sprawili dzisiaj zawodnicy Leicester Lions. Ostatnie w tabeli SGB Premiership, popularne Lwy pokonały na wyjeździe wiceliderów, Belle Vue Aces 42:48. Prow(...)
143
Po serii porażek z końcem zeszłego miesiąca oraz początkiem obecnego, Poole Pirates powraca na właściwe dla siebie tory i odnosi dzisiaj drugie zwycięstwo z rzędu. Piraci w dość ła(...)
101
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions uległo na własnym torze Belle Vue Aces 40:50.(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars pokonało na własnym stadionie Leicester Lions 50:40. Z kompletem pięciu zwycięstw mecz zakończył zawod(...)
164
Remisem 42:42 zakończyło się dzisiejsze spotkanie brytyjskiej SGB Premiership, w którym to miejscowy Somerset Rebels podejmowało Leicester Lions. Zawody zw względu na coraz to mocn(...)
114
W jedynym rozegranym dzisiaj spotkaniu brytyjskiej Premiership Leicester Lions pokonało na własnym torze Rye House Rockets 46:44. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzi Josh Bates i D(...)
522
O godzinie 19:00 na torze G&B Arena w szwedzkiej Malilli rozegrana zostanie 7 runda cyklu Grand Prix. Chociaż zapowiadana pogoda nie jest zbytnio korzystna dla rozegrania tych (...)
0
Ostatnie w tabeli ligowej angielskiej Premiership, Leicester Lions pokonało na własnym torze Kings Lynn Stars 54:38. (...)
104
Po niezwykle zaciętym i emocjonującym spotkaniu Leicester Lions uległo dosłownie na ostatnim okrążeniu ostatniego biegu, Swindon Robins 45:46. W zespole gości wystąpił Tobiasz Mus(...)
134
Somerset Rebels rozgromiło na własnym torze w dzisiejszym meczu brytyjskiej Premiership, Leicester Lions 61:30. Na piętnaście biegów gospodarze , aż osiem z nich kończyli na podwój(...)
101
W drugim środowym meczu brytyjskiej Premiership, Poole Pirates pokonało u siebie Leicester Lions 52:40. W zespole gospodarzy wystąpił Grzegorz Zengota, który w czterech startach zg(...)