Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Historia Antoniego i Kacpra Woryny ukazuje jak wielkim wzorem do naśladowania może być dla wnuka dziadek. Dla obu żużel stał się pasją życia.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LEJONEN GISLAVED - Wiadomości
0
W spotkaniu 10. kolejki Elitserien drużyna Dackarna Malilla nie miała żadnych problemów w pokonaniu Lejonen Gislaved. Liderem gospodarzy okazał się Joonas Kylmaekorpi zdobywca płat(...)
0
We wtorek odbędą się dwa spotkania dziesiątej kolejki ligi szwedzkiej. W tych spotkaniach wystąpi sześciu reprezentantów Polski , a mianowicie Przemysław Pawlicki, Grzegorz Zengota(...)
0
Dziś odbyła się kolejna już kolejka szwedzkiej Elitserien. Rospiggarna pokonała na swoim torze Lejonen Gislaved 47:42. W owym meczu wystąpiło trzech Polaków z różnym skutkiem.(...)
0
We wtorek została rozegrana 7. kolejka ligi szwedzkiej. Lejon Gislaved przegrał na własnym torze z Indianerną Kumla 39:51. Najwięcej punktów dla gości zdobyli Niels Kristian Iverse(...)
0
Drugim meczem na szwedzkich torach będzie konfrontacja Lejonen Gislaved z Indianerną Kumla. Przed gospodarzami naprawdę bardzo ciężka przeprawa, bo przyjeżdża pretendent do mistrzo(...)
0
Obyło się bez niespodzianek w spotkaniu szwedzkiej Elitserien, w którym to Elit Vetlanda podejmowała na własnym torze Lejonen Gislaved. Gospodarze, obrońcy tytułu mistrzowskiego ro(...)
0
W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved na własnym torze pokonało Rospiggarne Hallstavik 53:37. W składach obu drużyn w sumie wystąpiło aż p(...)
0
Mecz w Gisvaled został przełożony ze względu na zapowiadaną złą pogodę. To spotkanie odwołano i przełożono już wczoraj.(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Ikaros Smederna a Lejonen Gislaved. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, współpracown(...)
0
Beniaminek Elitserien wysoko przegrał w Smedernie. Fatalny występ zanotował zwłaszcza Krzysztof Kasprzak. Najlepszy po stronie gości był Peter Kildemand. Wśród gospodarzy - Grigori(...)
0
Dziś w szwedzkiej lidze Elitserien doszło do dwóch spotkań. Lejonen Gislaved przegrał z Dackarną Malila 46-44 . Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Peter Kildemand, który u(...)
0
Elitserien w dwóch pierwszych kolejkach miała wielkiego pecha do pogody. Być może w końcu tym razem uda się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze w całości. Poza hitem w Kumli, odbę(...)
0
Trudne zadanie czeka beniaminka szwedzkiej Elitserien w pierwszej kolejce nowego sezonu. Ekipie Lejonen Gislaved przyjdzie zmierzyć się ze wzmocnioną Rospiggarną Hallstavik. Spokoj(...)
1
Jako Polacy kochamy ligi rodzime. Mimo skandali, niedziałających maszyn startowych, nierównych torów, długów danych klubów. Gdzieś w cieniu zostają ligi zagraniczne. Trochę szkoda,(...)
0
Jak wczoraj informowaliśmy liga szwedzka budzi się z zimowego snu i już za tydzień zainauguruje rozgrywki. W dniu dzisiejszym kluby zorganizowały "Press&PracticeDay" oraz spotkania(...)
0
W Szwecji już za tydzień (5 maja) zainaugurują rozgrywki Elitserien. Na poniedziałek i wtorek ekipy zaplanowały dobrze znany na Wyspach Brytyjskich "Press and Practice Day".(...)
0
W meczu szwedzkiem ligi Allsvenskan Griparna Malmoe na własnym obiekcie pokonała drużynę Lejonen Gislaved 46-44. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był reprezentant gospodarz(...)
0
Piotr Świderski zdecydował się na przedłużenie umowy ze szwedzkim pracodawcą Lejonen Gislaved. Tym samym czołowa ekipa Elitserien ostatnich lat skompletowała już skład na kolejny s(...)
0
9 lat temu
Już dziś punktualnie o godz. 19:00 swoje rozgrywki zainauguruje szwedzka Elitserien. Portal Zuzelend.com prezentuje rozpiskę zaplanowanych na wtorkowy wieczór spotkań najwyższej kl(...)
0
W pierwszej kolejce szwedzkiej Elitserien Lejonen Gislaved podejmowało na własnym torze Hammarby Speedway. Miejscowe "Lwy" pokonały drużynę Tomasza Golloba w stosunku 48:42.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com