Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
W sobotę zostały zainaugurowane tegoroczne rozgrywki Elite League. Już dziś kolejne dwa spotkania, z których przeprowadzimy dla Państwa relacje live. Początek o godz. 20:30.(...)
0
Davey Watt oraz Chris Holder poprowadzili zespół Poole Pirates do zwycięstwa nad Wolverhampton Wolves. Zespół Australijczyków pokonał Wilki w stosunku 52:43. Najlepszymi zawodnikam(...)
0
Już dziś kolejne spotkanie w ramach brytyjskiej Elite League. Coventry Bees podejmuje na własnym torze Birmingham Brummies. Z kolei w Thurrock (Lakeside) zostanie rozegrany finał M(...)
0
Zwycięstwem Fredrika Lindgrena zakończył się turniej pożegnalny Marka Lorama, rozegrany na torze w Poole. Szwed pokonał w finale Davey Watta (zwycięzca serii zasadniczej), Jasona C(...)
0
Już w sobotę pierwsze spotkanie Elite League 2011. Która ekipa ligi angielskiej prezentuje się najlepiej? Dziś czas na King's Lynn Stars. (...)
0
Australijczyk Leigh Adams dzisiaj żegnał się z publicznością w Swindon. W swoim turnieju pożegnalnym zwyciężył on sam, zdobywając komplet punktów. Z pewnością właśnie taki koniec k(...)
0
Brytyjczycy, którzy 11 lipca podczas półfinału DPŚ odbywającego się w King's Lynn zmierzą się m.in z Polską, również ogłosili swoją szeroką kadrę na te zawody. Prezentujemy ją Pańs(...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii, który odbył się wczoraj w Scunthorpe najmniejszych szans rywalom nie pozostawił David Howe, który zwyciężył z komple(...)
0
Scott Nicholls zwyciężył w pierwszym półfinale Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii, który odbył się w Sheffield. Popularny "Hot Scott" tylko raz musiał uznać wyższość rywal(...)
0
Ekipa Wilków z Wolverhampton pokonała na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 56:36. Gospodarze, osłabieni brakiem kontuzjowanego Woffindena, od samego początku kontrolowali prz(...)
0
Aż siedem spotkań rozegrano w Wielki Piątek na torach angielskiej Elite League. Cztery zespoły rozegrały tego dnia po dwa spotkania, z czego niepokonana została drużyna Eastbourne.(...)
0
Poole Pirates pokonało na własnym obiekcie Swindon Robins 50:42. W zespole Rudzików zabrakło Tomasza Chrzanowskiego oraz Grzegorza Zengoty, z którymi rozwiązano kontrakty. Liderem (...)
0
Drużyna Belle Vue przegrała spotkanie na własnym torze, ulegając The Lakeside Hammers 47:43. Pojedynek w Manchesterze trzymał w napięciu do ostatniego wyścigu. W meczu wystąpiła dw(...)
0
Emocji nie zabrakło w zakończonym przed kilkoma minutami pojedynku Wolverhampton Wolves i Eastbourne Eagles, rozegranym w ramach Elite League. Wilki wywalczyły zwycięstwo dopiero w(...)
0
Swindon Robins przegrało na własnym torze z King's Lynn 48:42, choć po dziesięciu wyścigach prowadziło sześcioma punktami. Było to drugie spotkanie tych zespołów w sezonie. Pierwsz(...)
0
Kilka minut temu zakończył się pojedynek Birmingham Brummies z The Lakeside Hammers rozegrany w ramach brytyjskiej Elite League. Gospodarze zwyciężyli, pokonując "Młotów" 52:40. W (...)
0
Wiele emocji przyniosło kibicom dzisiejsze spotkanie pomiędzy Belle Vue a Eastbourne. Losy meczu, rozgrywanego na torze w Manchesterze, ważyły się do ostatniej gonitwy. Ostatecznie(...)
0
Zespół King's Lynn rozgromił na własnym torze drużynę Lakeside Hammers 65:30. W ekipie beniaminka Elite League na wysokim poziomie pojechali wszyscy zawodnicy, na czele z duńskim t(...)
0
The Lakeside Hammers prowadziło od początku spotkania i ostatecznie pokonało na własnym torze Belle Vue 48:45. W meczu wystąpiła dwójka Polaków. Punkty dla Młotów zdobywał Piotr Św(...)
0
Beniaminek Elite League - King's Lynn, pokonał na własnym torze Swindon Robins 58:37. Głównymi autorami przekonywującego zwycięstwa nad Rudzikami byli Duńczycy: Kenneth Bjerre oraz(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com