Motor Lublin vs PGG ROW Rybnik
Data 03.07.2020 g. 18:00 Stadion Stadion MOSiR Bystrzyca Lublin Długość toru 382 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

252
W piątkowy wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. Na godzinę 18 zaplanowano pojedynek pomiędzy Motorem Lublin i PGG ROWem Rybnik, natomiast o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz, w którym na przeciwko siebie staną ekipy z Gorzow(...)
8 Robert Lambert 1 2 3 3 2 11
Milik wygrywa start ale rywale nie dają za wygraną i rzucają się w pogoń za Czechem. Łaguta jak i Michelsen z każdej strony próbują atakować broniącego się Milika. Na trzecim okrążeniu atakiem po wewnętrznej Łaguta osiąga cel a chwile później po zewnętrznej także Michelsen. Ostatecznie gospodarze wygrywają 5:1, a zmęczony Milik jako ostatni mija linie mety.
Kolejny raz walka do samej mety pomiędzy Zagarem a Lambertem. Rybniczanie obieli podwójne prowadzenie lecz mały błąd Milika skrzętnie wykorzystał Zagar, który przez resztę biegu odpierał zaciekłe ataki Lamberta.
Kolejny doskonały bieg z udziałem Lamberta. Brytyjczyk przez cztery okrążenia z każdej strony atakował Jamroga aby na ostatnim okrążeniu dopiąć swego. Kolejna wygrana Lamberta.
Bieg bez historii. Zdecydowana wygrana Jarosława Hampela.
Zacięta walka pomiędzy Zagarem a Lambertem. Choć ze startu na prowadzenie wysunął się Zagar to Brytyjczyk nie dał za wygraną i to on ostatecznie przywiózł 3 punkty po ataku od wewnętrznej strony toru.
19:29:39

Przed miejscową publicznością po dłuższej przerwie zaprezentuje się Oskar Bober, który zastąpi Grigorija Łagutę. W zespole gości za Logacheva jedzie Lambert.

19:23:25

Przerwa na kosmetykę toru.

W powtórce już po starcie gospodarze wychodzą na zdecydowane, podwójne prowadzenie. Zapowiada się pogrom rybnickich Rekinów w Lublinie.
19:18:29

Nierówny start przez co bieg zostaje przerwany. Ostrzeżenie otrzymuje Jarosław Hampel.

Świetna walka w pierwszej części biegu pomiędzy Łagutą a Milikiem. Czech wychodzi na prowadzenie po wyjeździe z pierwszego łuku. Rosjanin szybką kontrą na drugim łuku odbija prowadzenie, którego już nie oddaje do mety.