Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LOTTO POZNAN SPEEDWAY CUP - Wiadomości
6
W Poznaniu odbył się trzeci i zarazem finalny turniej cyklu Lotto Poznań Speedway Cup pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta, Jacka Jaśkowiaka. Do ostatniego biegu trwała zacię(...)
5
W sobotę w Poznaniu o godzinie 15:30 rozegrany zostanie III turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Będzie to ostatnia impreza tego cyklu, po której poznamy Indywidualnego Mistrza Pozna(...)
0
Podczas II turnieju Indywidualnych Mistrzostw Poznania - Lotto Poznań Speedway Cup, triumfatorem okazał się Kamil Pulczyński. Zawodnik KMŻ Motoru Lublin dowiózł 14 "oczek", tracąc (...)
0
W Poznaniu odbył się II turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Zawody komentują zdobywcy pierwszych trzech miejsc - Kamil Pulczyński, Damian Adamczak i Daniel Pytel oraz prezes Poznańs(...)
0
W najbliższą sobotę o godzinie 16.30 na poznańskim Golęcinie odbędzie się pierwszy turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Poznaliśmy pełną listę startową tych zawodów.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com