LOTWA - Wiadomości
0
Kjastas Puodżuks pojedzie w reprezentacji Łotwy w Monster Energy FIM Speedway of Nations. (...)
251
We wtorek na torze Vastervik odbył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W wyrównanej rywalizacji bezpośredni awans do finału wywalczyła reprezentacja Szwecji (37), która jes(...)
377
We wtorek, 4 lipca, odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik, w którym wystąpią reprezentacje Szwecji, Danii, Łotwy i Rosji. Relacja na żywo od 19:00 na n(...)
106
Na torze Bi?ernieku Sport Complex w Rydze rozegrano Rudne Kwalifikacyjną Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy gospodarzy wyprzedzając ekipę(...)
2
W niedzielę na torze w Daugavpils odbył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans do finału uzyskała reprezentacja Danii.(...)
2
Ekipa niemiecka zdeklasowała rywali w eliminacjach, których stawką był awans do półfinału Drużynowego Pucharu Świata. W zawodach, które rozpoczęły się z godzinnym opóźnieniem, drug(...)
36
Lokomotiv Daugavpils startuje w polskich rozgrywkach ligowych nieprzerwanie od 2005 roku. Startuje z powodzeniem, bo już dwa lata po debiucie wywalczył awans na drugi szczebel ligo(...)
0
Zawodnik miejscowego Lokomotivu, Kjastas Poudżuks otrzymał od organizatorów Dziką Kartę na Grand Prix Łotwy, które odbędzie się w najbliższą sobotę.(...)
0
Australijczycy z 47 punktami wygrali półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Kings Lynn. Drugie miejsce zajęli Brytyjczycy, a trzecie Amerykanie. Bardzo słabo pojechali Łotysze, któr(...)
0
Dzisiaj w Wielkiej Brytanii w Kings Lynn odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację z tego spotkania.(...)
0
W poniedziałek w Kings Lynn rozegrany zostanie drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W Wielkiej Brytanii, poza gospodarzami, wystartują Amerykanie, Australijczycy i Łotysze.(...)
0
Już 8 czerwca na torze w angielskim King's Lynn odbędzie się półfinał o Drużynowy Puchar Świata. Wystąpi tam reprezentacja Wielkiej Brytanii, USA, Australii i Łotwy.(...)
0
W zeszłym roku zamknęli stawkę Speedway Best Pairs Cup, choć ani razu nie zajęli ostatniego miejsca w poszczególnych rundach. Na inaugurację cyklu, Andrzej Lebedevs, Kjastas Puodzu(...)
0
17 sierpnia w łotewski Daugavpils rozegrane zostało Grand Prix Łotwy. W zawodach triumfował Krzysztof Kasprzak pokonując Duńczyka, Nickiego Pedersena oraz Amerykanina, Grega Hancoc(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z Grand Prix Łotwy rozgrywanych w Daugavpils. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Łukasza Wilka. (...)
0
W niedzielę na torze w Daugavpils rozegrane zostanie Grand Prix Łotwy. W zawodach nie wystąpi Darcy Ward! Okazało się, że w jego krwi znajduje się alkohol! (...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z Grand Prix Łotwy w Daugavpils.(...)
2
Zaplanowane na dzisiaj o godzinie 18:00 na stadionie Bikernieku Sport Complex w Rydze zawody Grand Prix Łotwy z powodu złego stanu toru zostały odwołane i przeniesione na stadion w(...)
0
Mający się dzisiaj odbyć trening przed sobotnim Grand Prix Łotwy na stadionie Bikernieku Sport Complex w Rydze został odwołany ze względu na opady deszczu, które uniemożliwiły wyja(...)
0
W sobotę na torze w Rydze rozegrane zostanie Grand Prix Łotwy. Znana jest lista startowa ósmej rundy tegorocznych zmagań o medale Indywidualnych Mistrzostw Świata.(...)