Dzisiaj o 18:00
Euro Finannce Polonia Piła vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań
Data 28.04.2019 g. 14:30 Stadion Asta Arena Długość toru 348 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
Jak na zawodników 2. Ligi Żużlowej podziała świąteczna przerwa? Już teraz wiemy, że żużlowcy Bydgoszczy, Rawicza i Krakowa przedłużą swoje świętowanie o przynajmniej tydzień. A jak sytuacja wyglądać będzie w pozostałych klubach?(...)
5. BIEG
Na drugim okrążeniu upadek Dróżdża, bieg przerwany.

Fenomenalny start Dilgera, na drugiej prostej dołączył do niego Bober i gospodarze spokojnie dowieźli wynik 5:1. Bellego tym razem bez szans.
4. BIEG
Curzytek upada, jednak podnosi się o własnych siłach i wsiada na motocykl. Zostaje zdublowany, co skutkuje wykluczeniem. Krcmar był w tym biegu niewątpliwie najszybszy.
2. BIEG
Lutowicz, jednak na pierwszym łuku upada Curzytek. Bieg powtórzony w czteroosobowym składzie. Przy okazji Gryszpiński otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Powtórka opóźnia się ze względu na decyzję lekarską.

Michał Curzytek jest zdolny do dalszej jazdy.

Gospodarze po starcie jadą na 5:1, Paweł Staniszewski groźnie upadł na drugim łuku.

Zawodnik wstaje o własnych siłach, jednak w kolejnej powtórce już nie wystartuje - zostaje wykluczony.

Osamotniony Gryszpiński wyszedł najlepiej spod taśmy, mimo nacisków Curzytka dowiózł do mety cenne zwycięstwo. Kolejny bieg remisowy.

Przy okazji Gryszpiński otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.

1. BIEG
Mecz rusza za 40 minut, zawodnicy pracują już w parkingu. Zagadką będzie stan "nowego - starego" toru w Pile, w ostatnim czasie zainwestowano ok. 30000 zł w uzupełniene nawierzchni.

Z numerem 10 pojedzie Patryk Dolny, z numerem 11 Oskar Bober, co było niewiadomą do samego końca.

Goście ze startu wyszli na 5:1, jednak para gospodarzy zdołała natychmiast odrobić stratę i doprowadzić do remisu w pierwszym biegu.