24.03.2024 | XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz | (1,1,1,1,2) 6 |
Raport |
22.09.2023 | 4 finał Tauron SEC - Pardubice | (3,0,2,2,) 7 |
Raport |
17.09.2023 | 1 Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs ROW Rybnik (18 kolejka) | (0,2,3,1,2) 8 |
Raport |
10.09.2023 | 1 Liga: ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (17 kolejka) | (3,2,2,1,2) 11+1 |
Raport |
09.09.2023 | 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz | (2,1,1,3,1) 8 |
Raport |
26.08.2023 | 1 Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Trans MF Landshut Devils (16 kolejka) | (1*,2,2*,2*,2) 9+3 |
Raport |
20.08.2023 | 1 Liga: Trans MF Landshut Devils vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (15 kolejka) | (3,3,2,1,1) 10 |
Raport |
13.08.2023 | 1 Liga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (14 kolejka) | (2,2,0,1,) 5 |
Raport |
05.08.2023 | 2 Finał Tauron SEC - Gustrow | (0,0,3,2,0) 5 |
Raport |
23.07.2023 | 1 Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Trans MF Landshut Devils (13 kolejka) | (w,3,3,0,3) 9 |
Raport |
08.07.2023 | 1 Liga: ROW Rybnik vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (12 kolejka) | (1,1*,2,0,2*) 6+2 |
Raport |
01.07.2023 | 1 Liga: Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (7 kolejka) | (1,3,1,2,2) 9 |
Raport |
17.06.2023 | 1 runda Tauron SEC - Częstochowa | (,,,,) 0 |
Raport |
04.06.2023 | 1 Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Arged Malesa Ostrów Wlkp. (8 kolejka) | (3,3,1,1,1) 9 |
Raport |
01.06.2023 | 1 Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk (5 kolejka) | (2,3,2*,3,3) 13+1 |
Raport |
29.05.2023 | el. IMŚ - Debreczyn | (0,3,0,2,1) 6 |
Raport |
21.05.2023 | 1 Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Ebebe PSŻ Poznań (6 kolejka) | (1,3,3,2,2) 11 |
Raport |
14.05.2023 | SEC Challegne - Nagyhalasz | (3,2,0,2,2) 9 |
Raport |
05.05.2023 | 1 Liga: Trans MF Landshut Devils vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (2 kolejka) | (3,2,2*,w,3) 10+1 |
Raport |
30.04.2023 | 1 Liga: Enea Falubaz Zielona Góra vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz (4 kolejka) | (1,1,3,w,) 5 |
Raport |