Dzisiaj o 18:00
Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Truly.work Stal Gorzów
Data 28.07.2019 g. 19:30 Stadion Swiss Krono Arena Długość toru 340 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
Niedzielne popołudnie z PGE Ekstraligą rozpoczniemy w stolicy Dolnego Śląska, gdzie czeka nas mecz zespołów z górnej części tabeli. Na koniec dnia w Zielonej Górze wielkie derby pomiędzy drużynami walczącymi w sezonie 2019 o nieco odmienne cele. (...)
15. BIEG
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Vaculik ukarany ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Pewne zwycięstwo Zmarzlika, Vaculik musiał się natrudzić aby wyprzedzić Woźniaka.
14. BIEG
Alan Szczotka - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Pewna wygrana pary gospodarzy.
13. BIEG

Piękna walka Zmarzlika z parą gospodarzy.
12. BIEG
Dobry start Woźniaka, który mocno wypchnął Protasiewicza na szeroką. "PePe" Bardzo dobrze wykorzystał odsypany na zewnętrznej materiał,na którym znalazł prędkość pozwalającą wyprzedzić prowadzącego Karczmarza.
11. BIEG
Kasprzak pięknie minął Jensena Jensena na wejściu w drugi łuk. Jednak Duńczyk na ostatnim okrążeniu odbił utraconą pozycję.
10. BIEG
Mateusz Bartkowiak - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Najlepiej ze startu wyszedł Dudek, który wyszedł na prowadzenie. Zielonogórzanina rzucił się w pogoń za Dudkiem jednak nie zdołał go dogonić. Karczmarz długo bronił się przed atakami Protasiewicza jednak doświadczenie Zielonogórzanina wygrało ostatecznie.
9. BIEG

Pewna wygrana pary gospodarzy, Kasprzak próbował atakować Jepsena Jensena jednak bezskutecznie.
8. BIEG
Bieg przerwany z powodu nierównego startu.Ostrzeżenie dla Petera Kildemanda za utrudnianie startu.

Nicki Pedersen - powód zmiany: Taśma, Kildemand otrzymuje drugie ostrzeżenie co skutkuje wykluczeniem.

Pewna wygrana Woźniaka w starciu z juniorami Falubazu.
7. BIEG
Zdecydowanie lepszy start Vaculika nieco gorzej wystartował Zmarzlik. Gorzowianin napędził się jednak po szerokiej i bez problemu wyprzedził Słowaka i pomknął prosto do mety.
6. BIEG

Piękna pogoń Bartosza Zmarzlika za Pedersenem, Gorzowianin dopiero na trzecim okrążeniu zdołał wyprzedzić trzykrotnego mistrza świata.