MrGarden GKM Grudziądz vs Speed Car Motor Lublin
Data 23.08.2019 g. 20:30 Stadion Stadion żużlowy w Grudziądzu Długość toru 355 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
W piątkowe popołudnie będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy zespołami z Gorzowa oraz Częstochowy, natomiast na 20.30 zaplanowano pojedynek pomiędzy drużynami z Grudziądza oraz Lubli(...)
Mikkel Michelsen - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Mimo dobrego startu Jonsson dał się wyprzedzić rywalom.
Paweł Miesiąc - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Do samej linii mety trwała walka o wygraną i dopiero po analizie powtórek sędzia podjął decyzję.
Ponownie Robert Lambert za Dawida Lamparta.

Bezkonkurencyjny Bjerre. Michelsen na drugim okrążeniu wyprzedził Buczkowskiego.
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie dla Przemysława Pawlickiego.

Świetny start Jonssona, ale upadek Trofimova i bieg przerwany. Młodzieżowiec Motoru wykluczony z powtórki.

Po nieudanym starcie, Jonsson świetnie pojechał przy krawężniku na pierwszym łuku i wysforował się na prowadzenie. Potem skutecznie bronił się przed atakami Przemysława Pawlickiego.
Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla obu zawodników Speed Car Motoru Lublin za skradziony start.

Nieuchwytny był Artem Łaguta. Grigorij nie dał rady dogonić Lakhbauma.
Od startu na 5:1 gospodarze. Pewnie dowieźli wygraną.
Dawid Lampart - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Na początku drugiego okrążenia szybki Bjerre ograł G. Łagutę i Lamberta, którzy podwójnie prowadzili.
Patryk Rolnicki - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Wieczorek przez chwilę był przed Jonssonem.
Rewelacyjne wyjście spod taśmy Michelsena. Lakhbaum kończy bieg ostatni z problemami sprzętowymi.
Upadek z udziałem D. Lamparta i Turowskiego na pierwszym łuku. Nikt nie jest wykluczony z powtórki.

Kapitalny start A. Łaguty. Błąd D. Lamparta, który wydawało się, że utrzyma miejsce trzecie.