Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MAKSYM DRABIK - Wiadomości
408
Dzisiaj na oficjalnej stronie Betard Sparty Wrocław ukazał się komunikat kancelarii prawniczej w sprawie postępowania dotyczącego Maksyma Drabika. Całą treść komunikatu prezentuj(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
0
Betard Sparta Wrocław nie dała szans Motorowi Lublin w 1. rundzie PGE Ekstraligi 2020, zwyciężając 55:35. Wśród podopiecznych Dariusza Śledzia, aż czterech zawodników zdobyło dwucy(...)
271
Klub z Wrocławia wydał dziś oświadczenie ws. przebiegu postępowania Maksyma Drabika. Poniżej prezentujemy jego oryginalną treść.(...)
229
10 miesięcy temu
Na stronie klubowej Betard Sparty Wrocław ukazało się oświadczenie Maksyma Drabika, o którym w ostatnim czasie jest głośno w związku z podejrzeniami o naruszenie przepisów antydopi(...)
2
Od wczoraj środowisko żużlowe żyje tylko jednym tematem, dotyczącym podejrzenia o stosowanie dopingu przez zawodnika Betard Sparty Wrocław, aktualnego Indywidualnego Mistrza Świat(...)
3
Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, iż jeden z zawodników Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik, nie przeszedł pozytywnie badań antydopingowych, które zostały przeprowadzone(...)
135
W niedzielę 1 grudnia odbyła się Gala FIM Awards na której pojawili się przedstawiciele ze środowisk motocyklowych. W Monaco nie zabrakło naszych żużlowców. Wśród zaproszonych gośc(...)
103
Najbardziej utytułowany polski junior w historii zostaje we Wrocławiu! Maksym Drabik parafował dziś kontrakt wiążący go z Betard Spartą Wrocław. Nadchodzący sezon będzie pierwszym (...)
107
Bardzo duże perturbacje przeżywa w tym roku turniej o Złoty Kask. (...)
102
Maksym Drabik na zakończenie cyklu FOGO FIM Speedway U21 World Championship w czeskich Pardubicach wywalczył dzisiaj po raz drugi w swojej karierze tytuł najlepszego juniora świata(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór walczyła w Lesznie o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy Fogo Unii Leszno nie dali jednak najmniejszych szans podopieczn(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
40
Indywidualny Mistrz Świata Juniorów sprzed dwóch lat, Maksym Drabik wystartuje podczas czwartej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Repre(...)
3
Podopieczni Adama Krużyńskiego nie wykorzystali atutu własnego toru i ulegli Betard Sparcie Wrocław w stosunku 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził powracający po kontuzji Tai Wo(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym stadionie MrGarden GKM Grudziądz 51:38 i tym samym zainkasowała również punkt bonusowy za lepszy dwumecz. Gospodarzy do zwycięstwa poprowa(...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
1
Dzisiaj poznaliśmy oficjalne składy na tegoroczne finały Speedway of Nations, które odbędą się 20 i 21 lipca na torze w rosyjskim Togliatti. Trener reprezentacji Polski Marek Cieśl(...)
63
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krakowie. Drugie miejsce zajął Oskar Fajfer, a podium uzupełn(...)
0
Szymon Woźniak z 12 punktami został sklasyfikowany na pierwszym miejscu ćwierćfinału IMP w Gdańsku. Drugą i trzecią lokatę z taką samą zdobyczą punktową zakończyli odpowiednio: Mak(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com