Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MAKSYM DRABIK - Wiadomości
278
Potwierdziło się to o czym spekulowano już od dawna. W przyszłym sezonie kibice Motoru Lublin będą mieli częstą okazję oklaskiwać Maksyma Drabika, gdyż dzisiaj oficjalnie został za(...)
619
Jak informuje, w specjalnie wydanym komunikacie, kancelaria reprezentująca Maksyma Drabika, zawodnik Betard Sparty Wrocław nie będzie wnosić odwołania od decyzji wydanej przez Pane(...)
644
Maksym Drabik za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zabrał głos w sprawie zawieszenia przez POLADA za niedozwoloną infuzję. W wydanym oświadczeniu czytamy, że zawod(...)
191
Dziś oficjalnie zakończyła się saga z Maksymem Drabikiem w roli głównej. Zawodnik otrzymał karę roku zawieszenia w startach począwszy od 30 października 2020 roku. O decyzji poinfo(...)
408
Dzisiaj na oficjalnej stronie Betard Sparty Wrocław ukazał się komunikat kancelarii prawniczej w sprawie postępowania dotyczącego Maksyma Drabika. Całą treść komunikatu prezentuj(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
0
Betard Sparta Wrocław nie dała szans Motorowi Lublin w 1. rundzie PGE Ekstraligi 2020, zwyciężając 55:35. Wśród podopiecznych Dariusza Śledzia, aż czterech zawodników zdobyło dwucy(...)
271
Klub z Wrocławia wydał dziś oświadczenie ws. przebiegu postępowania Maksyma Drabika. Poniżej prezentujemy jego oryginalną treść.(...)
229
Na stronie klubowej Betard Sparty Wrocław ukazało się oświadczenie Maksyma Drabika, o którym w ostatnim czasie jest głośno w związku z podejrzeniami o naruszenie przepisów antydopi(...)
2
Od wczoraj środowisko żużlowe żyje tylko jednym tematem, dotyczącym podejrzenia o stosowanie dopingu przez zawodnika Betard Sparty Wrocław, aktualnego Indywidualnego Mistrza Świat(...)
3
Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, iż jeden z zawodników Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik, nie przeszedł pozytywnie badań antydopingowych, które zostały przeprowadzone(...)
135
W niedzielę 1 grudnia odbyła się Gala FIM Awards na której pojawili się przedstawiciele ze środowisk motocyklowych. W Monaco nie zabrakło naszych żużlowców. Wśród zaproszonych gośc(...)
103
Najbardziej utytułowany polski junior w historii zostaje we Wrocławiu! Maksym Drabik parafował dziś kontrakt wiążący go z Betard Spartą Wrocław. Nadchodzący sezon będzie pierwszym (...)
107
Bardzo duże perturbacje przeżywa w tym roku turniej o Złoty Kask. (...)
102
Maksym Drabik na zakończenie cyklu FOGO FIM Speedway U21 World Championship w czeskich Pardubicach wywalczył dzisiaj po raz drugi w swojej karierze tytuł najlepszego juniora świata(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór walczyła w Lesznie o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy Fogo Unii Leszno nie dali jednak najmniejszych szans podopieczn(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał FIM Speedway U21 World Championship - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Maksym Drabik or(...)
40
Indywidualny Mistrz Świata Juniorów sprzed dwóch lat, Maksym Drabik wystartuje podczas czwartej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Repre(...)
3
Podopieczni Adama Krużyńskiego nie wykorzystali atutu własnego toru i ulegli Betard Sparcie Wrocław w stosunku 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził powracający po kontuzji Tai Wo(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym stadionie MrGarden GKM Grudziądz 51:38 i tym samym zainkasowała również punkt bonusowy za lepszy dwumecz. Gospodarzy do zwycięstwa poprowa(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com