Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MAKSYM DRABIK - Wiadomości
3
Wrocławianie oraz zielonogórzanie czekali do rozpoczęcia grudnia, by zacząć treningi ogólnorozwojowe, pod kątem nowego sezonu.(...)
6
Kto najbardziej zawiódł, a kto okazał się czarnym koniem spośród zawodników startujących w PGE Ekstralidze w sezonie 2015? W poniższym zestawieniu przedstawimy Wam żużlowców, którz(...)
4
Reprezentacja Polski Juniorów zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Mildurze. Od 2016 roku Piotr Pawlicki będzie startował na pozycji seniorskiej, natomiast (...)
17
Polscy juniorzy w składzie Maksym Drabik, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Paweł Przedpełski wywalczyli w australijskiej Mildurze tytuł Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów.(...)
24
Polscy juniorzy w składzie : Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maksym Drabik oraz Paweł Przedpełski wywalczyli w australijskiej Mildurze tytuł Drużynowych Mistrzostw Świata Junioró(...)
36
31 października w Australii rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Marek Cieślak na łamach strony polskizuzel.pl przedstawił i ocenił zawodników, których (...)
59
Dopiero co zdążyliśmy skończyć sezon w Europie, a już do transferowego ataku przeszli sternicy z Wrocławia, ucinając tym samym grom spekulacji na temat ich liderów.(...)
12
Pierwszy dzień zgrupowania juniorów w Zielonej Górze padł łupem Daniela Kaczmarka, który w ostatnim czasie prezentuje bardzo dobrą formę. Stopień niżej zameldował się Kacper Woryna(...)
5
Już w niedzielę, 4 października, na SGP Arenie Częstochowa rozegrany zostanie III Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. (...)
16
Maksym Drabik z kompletem punktów wygrał dwunasty, a drugi na częstochowskim torze, Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drudzy ex aequo byli dzisiaj: Bartosz Smektała, Krystian Rempał(...)
4
Za nami pierwszy dzień turnieju Zaplecza Kadry Juniorów na SGP Arenie w Częstochowie. Zwycięzcą okazał się Maksym Drabik, który zdobył komplet punktów. Za nim uplasowali się dwaj z(...)
1
Kibice zgromadzeni przy ulicy Bydgoskiej w Pile byli świadkami świetnego żużla. Mijanki w każdym biegu dostarczały wielu emocji. Ostatecznie po biegu barażowym zwycięzcą turnieju o(...)
1
Rok temu tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów wywalczył Vaclav Milik. Złoty medal zdobył na wówczas swoim domowym torze w Rybniku. Obecnie sympatycznego Vacka nie zobaczymy(...)
0
Zamiast sparingu Betard Sparty Wrocław z MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów w Częstochowie rozegrano treningowy turniej par, w którym triumfowali Artur Czaja i Vaclav Milik.(...)
0
Fogo Unia Leszno na stadionie im. Alfreda Smoczka pokonała Betard Spartę Wrocław 46:44. Losy spotkania toczyły się do ostatniej gonitwy, jednak to zawodnicy gospodarzy wygrali mecz(...)
0
W sobotę w węgierskim Debreczynie rozegrano zaległy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans z pierwszego miejsca zapewnił sobie Łotysz Andrzej Lebiediew.(...)
0
W niedzielę na stadionie przy ulicy Hallera 4 MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał Betard Spartę Wrocław. Pojedynek ten był jednym z ciekawszych w ciągu XI kolejki . (...)
0
W niedzielę w Lesznie, Rzeszowie, Grudziądzu i Zielonej Górze rozegrano spotkania 11. kolejki PGE Ekstraligi. Jak co kolejkę wybraliśmy najlepszych zawodników rundy.(...)
0
W Lublinie 15 sierpnia odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dziką kartę na te zawody przyznano Maksymowi Drabikowi.(...)