Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARCIN JEDRZEJEWSKI - Wiadomości
306
Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 65:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
380
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Budmax-Stal Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Marcin Jędrzejewski zmienił pracodawcę. Opuścił ZOOleszcz Polonię Bydgoszcz, z którą wywalczył awans do Nice 1. Ligi Żużlowej i wzmocnił szeregi WIlków Krosno aby wspólnie z nowymi(...)
93
Coraz mniej niewiadomych. Kolejny zespół ogłosił nazwiska.(...)
1
Tydzień temu informowaliśmy, że Marcin Jędrzejewski, wychowanek bydgoskiego klubu wraca do swoich korzeni. Dziś na swoim profilu społecznościowym pochwalił się podpisanym kontrakte(...)
169
W Lany Poniedziałek o godzinie 15.00 w Poznaniu odbędzie się Turniej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. (...)
112
W mijającym roku Marcin Jędrzejewski uplasował się na 42. miejscu wśród najskuteczniejszych zawodników Nice Polskiej Ligi, będąc jednocześnie w trójce najlepszych żużlowców Wandy K(...)
0
Marcin Jędrzejewski oraz Joel Andersson są kolejnymi zawodnikami jakich przedstawiła dzisiaj Speedway Wanda Kraków jako swoich żużlowców w przyszłym sezonie. (...)
106
Polonia Bydgoszcz ostro zabrała się za budowę zespołu na kolejny sezon. Damian Adamczak i Marcin Jędrzejewski zdecydowali się pozostać w swoim macierzystym klubem i w przyszły(...)
13
Polonia Bydgoszcz rozpocznie mecz od wyjazdowego spotkania z Kolejarzem Opole. Będzie to najtrudniejszy od lat sezon dla bydgoszczan. Nowy właściciel, nowy skład, a oczekiwania kib(...)
12
Polonia Bydgoszcz wybrała kapitana zespołu. Został nim wychowanek bydgoskiego zespołu.(...)
3
Sezon żużlowy w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej zespołów rozpoczyna treningi, nie inaczej jest w zespole bydgoskiej Polonii.(...)
3
Jak prędzej informowaliśmy Władysław Gollob ma już gotowy skład na sezon 2016 i teraz w spokoju oczekuje na proces licencyjny.(...)
18
Jakiś czas temu poznaliśmy skład bydgoskiej Polonii na sezon 2016. Wczoraj został on potwierdzony za pośrednictwem strony internetowej klubu.(...)
3
Władysław Gollob rozpoczął kompletowanie zespołu na sezon 2016. Pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na starty z Gryfem na piersi jest Marcin Jędrzejewski.(...)
13
Marcin Jędrzejewski jako pierwszy podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Bydgoszcz, której właścicielem od niedawna jest Władysław Gollob. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com