Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARCIN JEDRZEJEWSKI - Wiadomości
101
Marcin Jędrzejewski zmienił pracodawcę. Opuścił ZOOleszcz Polonię Bydgoszcz, z którą wywalczył awans do Nice 1. Ligi Żużlowej i wzmocnił szeregi WIlków Krosno aby wspólnie z nowymi(...)
93
Coraz mniej niewiadomych. Kolejny zespół ogłosił nazwiska.(...)
1
Tydzień temu informowaliśmy, że Marcin Jędrzejewski, wychowanek bydgoskiego klubu wraca do swoich korzeni. Dziś na swoim profilu społecznościowym pochwalił się podpisanym kontrakte(...)
169
W Lany Poniedziałek o godzinie 15.00 w Poznaniu odbędzie się Turniej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. (...)
112
W mijającym roku Marcin Jędrzejewski uplasował się na 42. miejscu wśród najskuteczniejszych zawodników Nice Polskiej Ligi, będąc jednocześnie w trójce najlepszych żużlowców Wandy K(...)
0
Marcin Jędrzejewski oraz Joel Andersson są kolejnymi zawodnikami jakich przedstawiła dzisiaj Speedway Wanda Kraków jako swoich żużlowców w przyszłym sezonie. (...)
106
Polonia Bydgoszcz ostro zabrała się za budowę zespołu na kolejny sezon. Damian Adamczak i Marcin Jędrzejewski zdecydowali się pozostać w swoim macierzystym klubem i w przyszły(...)
13
Polonia Bydgoszcz rozpocznie mecz od wyjazdowego spotkania z Kolejarzem Opole. Będzie to najtrudniejszy od lat sezon dla bydgoszczan. Nowy właściciel, nowy skład, a oczekiwania kib(...)
12
Polonia Bydgoszcz wybrała kapitana zespołu. Został nim wychowanek bydgoskiego zespołu.(...)
3
Sezon żużlowy w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej zespołów rozpoczyna treningi, nie inaczej jest w zespole bydgoskiej Polonii.(...)
3
Jak prędzej informowaliśmy Władysław Gollob ma już gotowy skład na sezon 2016 i teraz w spokoju oczekuje na proces licencyjny.(...)
18
Jakiś czas temu poznaliśmy skład bydgoskiej Polonii na sezon 2016. Wczoraj został on potwierdzony za pośrednictwem strony internetowej klubu.(...)
3
Władysław Gollob rozpoczął kompletowanie zespołu na sezon 2016. Pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na starty z Gryfem na piersi jest Marcin Jędrzejewski.(...)
13
Marcin Jędrzejewski jako pierwszy podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Bydgoszcz, której właścicielem od niedawna jest Władysław Gollob. (...)
6
W Poznaniu odbył się trzeci i zarazem finalny turniej cyklu Lotto Poznań Speedway Cup pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta, Jacka Jaśkowiaka. Do ostatniego biegu trwała zacię(...)
0
Nadrabiamy zaległości. 8. kolejka Nice Polskiej Ligi Żużlowej rozegrana została 14 czerwca, wtedy jednak ze względu na przełożony finał DPŚ nie odbył się mecz w Rybniku, który odby(...)
0
W niedzielę dojdzie do kolejnego pojedynku w ramach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Tym razem na przeciwko siebie staną zespoły ŻKS ROW Rybnik oraz Polonii Bydgoszcz.(...)
0
Za nami spotkania 9. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Z tej okazji przedstawiamy Państwu siódemkę kolejki portalu ZUZELEND.com.(...)
0
W meczu 8 kolejki Nice PLŻ Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Polonię Bydgoszcz. Mimo straty dwóch kolejnych zawodników i tak odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Wygląda na to, że(...)
0
W 8 kolejce Nice PLŻ Orzeł Łódź wygrał przed własną publicznością z Polonią Bydgoszcz 50:40. Dla łodzian było to drugie zwycięstwo z rzędu, które znacznie przybliżyło ich do zapew(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com