Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARWISPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
158
Marcin Gortat - Żałuję, że Rohan rok wcześniej tu nie trafił(...)
103
Dawid Rempała - Zielona Góra zapewnia rozwój. Cieszę się, że tu trafiłem(...)
105
Max Fricke - Spodobała mi się wizja klubu na najbliższe lata(...)
114
Rohan Tungate - Cieszę się, że mogę być częścią tej drużyny(...)
106
Piotr Żyto - Zielona Góra zasługuje na Ekstraligę!(...)
112
Stelmet Falubaz Zielona Góraogłosił w dniu dzisiejszym pozyskanie nowego juniora, Dawida Rempałę oraz Rohana Tungate. Dodatkowo Max Frick postanowił o rok przedłużyć kontrakt z zie(...)
546
Patryk Dudek opuszcza Falubaz Zielona Góra.(...)
796
Dziś oficjalna strona klubowa przekazała informację, o pozostaniu na przyszły rok Piotra Protasiewicza!(...)
102
Kibice od 5 września będą mogli głosować na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl i w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, na to kto zdobędzie nagrodę Jerzego Szczakiela. Począt(...)
245
Zarówno jaki i w najwyższej klasie rozgrywkowej i w eWinner 1 lidze, runda zasadnicza dobiegła końca. Teraz karty zostaną rozdane zupełnie na nowo, ponieważ play-offy, rządzą się s(...)
101
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
165
W ramach ostatniej, 14 kolejki PGE Ekstraligi Sparta Wrocław podejmie na własnym torze Falubaz Zieloną Górę. We wtorek sztaby trenerskie ogłosiły awizowane zestawienia na to starci(...)
376
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na dzisiaj mecz pomiędzy Marwis.pl Falubazem Zielona Góra i Fogo Unią Leszno. Na drodze do rozegrania spotkania stanęły niekorzystne warunki atmos(...)
420
W piątkowy wieczór mogliśmy być świadkami dwóch spotkań, z tego jedno to prawdziwy żużlowy klasyk. Przedstawiamy państwu podsumowanie tych pojedynków. (...)
103
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W piątkowy wieczór odbędą się 102 Derby Ziemi Lubuskiej, w ramach 12 rundy PGE Ekstraligi. Gospodarzem zawodów będzie gorzowska Stal. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 2(...)
31
Kolejna kolejka najlepszej ligi świata przyniosła nam sporo wrażeń i emocji. Przedstawiamy państwu skrót spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ostatni weekend. (...)
201
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
127
Awizowane składy(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com