Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MATEUSZ BARTKOWIAK - Wiadomości
16
W piątkowy wieczór odbyła się prezentacja Stali Gorzów. Stalowa armia pod takim hasłem zaprezentowała się gorzowska drużyna. W sezonie 2020 do ekipy żółto-niebieskich dołączył Niel(...)
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
170
Fatalnie zakończyła się półfinałowa batalia w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów dla Mateusza Bartkowiaka oraz Kacpra Pludry.(...)
53
Dziś rozegrano zaległy ćwierćfinał MIMP w Gdańsku. W tych zawodach najlepszy okazał się Marcin Turowski, zawodnik MRGARDEN GKM – u Grudziądz. Razem z nim awans uzyskali także koleg(...)
166
W niedzielne popołudnie podopieczni Stanisław Chomskiego pokonali ekipę z Torunia 49:41. W Gorzowie zostały dwa punkty, a bonus trafił do zespołu Get Well.(...)
169
Zwycięstwem Francepol Falubazu Zielona Góra zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, rozgrywana w Gorzowie Wielkopolskim.(...)
860
Ekipa z nad Warty może poszczycić się dość szeroką kadrą juniorską na sezon 2018 obecnie posiada aż 7 młodych żużlowców – 6 Polaków, w tym jeden ze świeżo zdana licencją oraz 19-le(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com