Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MAX DILGER - Wiadomości
0
Budmax-Stal Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
33
W ostatnim dniu okienka transferowego Euro Finannce Polonia Piła pochwaliła się podpisaniem wielu kontraktów. Wśród nowych zawodników nie brakuje niespodzianek.(...)
107
Max Dilger, Dawid Stachyra oraz Jesper Soegaard to nowi zawodnicy, którzy w dniu dzisiejszym zdecydowali się związać kontraktami z Kolejarzem Opole w przyszłym sezonie(...)
0
W niedzielę KSM Krosno podjął na swoim torze ekipę KMŻ-u Motoru Lublin. Lepsze w pojedynku okazały się "Koziołki", które wygrały 48:29.(...)
0
W sobotę odbyć miał się trzeci z treningów zaplanowanych na czas zgrupowania kadry lubelskiej drużyny. Niestety, na przeszkodzie żużlowcom stanęła aura.(...)
0
Na finiszu okresu transferowego prace nad budową składu w II-ligowym KMŻ Lublin toczą się bardzo energicznie. W środę klub ogłosił podpisanie kontraktu z czterema zawodnikami.(...)
0
"Koziołki" mają nowego zawodnika. Jest nim Niemiec Max Dilger, dla którego będzie to debiutancki sezon w barwach KMŻ-u Lublin.(...)
0
Do dwóch zmian doszło w ekipie Somerset Rebels.(...)
0
Przed dwa tygodniami Max Dilger wystąpił jako "gość" w barwach startującego w duńskiej Superlidze Munkebo. Po meczu działacze tego klubu wyrazili chęć zatrzymania Niemca w szeregac(...)
0
Oficjalna strona KSM Krosno informuje, ze z klubem kontrakty podpisali kolejny dwaj zawodnicy. Tym razem są to Max Dilger oraz Claus Vissing.(...)
0
Niemiec Max Dilger to pierwszy zagraniczny zawodnik w KS Speedway - Polonia Piła. Max Dilger jest czwartym seniorem w składzie Pilan.(...)
0
Trener Speedway Polonii Piła Piotr Szymko nie ma pretensji do Piotra Śwista o to, że wybrał drużynę z Równego i po dwóch sezonach w barwach Polonii przeniósł się do innego zespołu.(...)
0
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje i Max Dilger zasilił barwy Speedway Polonii Piła. Działacze z wielkopolskiego klubu jednocześnie parafowali także umowę z Jackiem Har(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com