forBET Włókniarz Częstochowa vs Cash Broker Stal Gorzów
Data 02.09.2018 g. 16:30 Stadion Krono Plast Arena Długość toru 368 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
8 Hubert Czerniawski 0
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Kasprzak dostaje ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej.

Wydawać się mogło, że gospodarze po starcie wyjdą na podwójne prowadzenie, ale to gości na wyjściu z pierwszego łuku znajdowali się na dwóch pierwszych miejscach. Madsen do ostatnich metrów starał się odbić drugą pozycję Kasprzaka.
Tobiasz Musielak - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Gorzowianie po starcie wychodzą na podwójne prowadzenie. Gruchalski do ostatnich metrów starał się minąć jadącego na drugiej pozycji Woźniaka.
Dobrym startem popisuje się Madsen, ale zostanie minięty przez Zmarzlika.

Przerwa na kosmetykę.
Świącik wykluczony za dotknięcie taśmy.

Vaculik prowadził od startu do mety. Karczmarz i Miedziński walczyli o drugą pozycję.
Matej Zagar - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Grzegorz Walasek - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Gospodarze wyszli na podwójne prowadzenie, ale Kasprzak zdołał minąć Musielaka, zawodnik na ostatnich metrach został jeszcze minięty przez Karczmarza.
Zmarzlik starał się odbić pierwszą pozycję Lindgrena i na ostatnich metrach ta sztuka mu się udała.

Pewne zwycięstwo Madsena. Musielak atakował drugą pozycję Woźniaka, ale jednocześnie musiał bronić się przed jadącym na czwartej pozycji Kasprzakiem.

Występ Zagara w dzisiejszych zawodach stoi pod znakiem zapytania. Słoweniec został zastąpiony w tym biegu przez zawodnika rezerwowego.

Zawodnicy z Gorzowa z zdecydowanie lepiej rozegrali start i objęli podwójne prowadzenie. Gruchalski na wyjściu z pierwszego luku na moment objął prowadzenie, ale został minięty przez Vaculika. Lyager walczył z Walaskiem o trzecią pozycję.
Gospodarze objęli podwójne prowadzenie po wyjściu z pierwszego łuku. Karczmarz starał się minąć Musielaka i tym samym rozdzielić parę z Częstochowy, ale ataki młodzieżowca gości nie przyniosły skutku.

Zagar starał się rozdzielić parę z Gorzowa, ale pierwszym łuku czwartego okrążenia upadł na tor. Bieg został przerwany, a zawodnik z Częstochowy leży na torze.

Sędzia podjął decyzję o zaliczeniu wyników.