Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
I Runda SEC - Toruń

Data 20.06.2015 g. 19:00 Stadion Motoarena Toruń Długość toru 325 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
Cztery turnieje, piętnastu zawodników i tylko jedno złoto, które 19 września zawiśnie na szyi jednego żużlowca, spośród biorących udział w tegorocznym cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Zmagania rozpoczynamy na toruńskiej Motoarenie. (...)
22. BIEG
Żużlowcy wybrali pola startowe. Za chwilę ostateczne rozstrzygnięcia. Początkowo najlepszy był Polak, ale wyprzedził go Pedersen. Potem Sajfutdinow tasował się z Pawłem, który ostatecznie dojechał do mety na drugim miejscu. Świetny wynik polskiego młodzieżowca. Triumf Pedersena ! Emil przegrał jeden wyścig w tych zawodach... ten najważniejszy. Rosjanin zdobył jednak najwięcej punktów i będzie liderem cyklu. To tyle z Torunia, dziękujemy za śledzenie naszej relacji !
20. BIEG
Lindbaeck potwierdza wysoką formę. Wygrywa i zapewnia sobie bezpośredni awans w finale obok Sajfutdinowa, spychając Pedersena do barażu.
19. BIEG
Rosjanin ma chyba odrzutowy silnik w swojej maszynie. Na dojeździe do drugiego łuku minął Pedersena i wypracował ogromną przewagę nad Duńczykiem. Smutny widok dla Polaków. Nasi zawodnicy z tylu.
18. BIEG
Wyścig bez większych emocji, co dzisiaj rzadko się zdarza. Bardzo pewna wygrana Milika. Zawodnicy ze sporymi odstępami wpadają na metę.
17. BIEG
Dobrze spod taśmy ruszył Vaculik, ale na dystansie został w prosty sposób wyprzedzony przez Kildemanda i Przedpełskiego. Błąd Laguty na pierwszym okrążeniu, który zahaczył o tylne koło rywala i został z tyłu, ratując się przed upadkiem.
16. BIEG
Z dużą przewagą wygrywa Laguta. Polacy niestety za plecami swoich przeciwników. Gollob próbował wyprzedzić Lindbaecka i był nawet bardzo bliski, ale ostatecznie próby zakończyły się fiaskiem.
Bezkonkurencyjny Pedersen w tym biegu. Przedpełski został w pierwszym łuku, ale na dystansie dogonił Milika. Ładnie zaprezentował się Jędrzejak, zwłaszcza w drugim łuku pierwszego okrążenia, kiedy twardym atakiem wszedł pod Czecha.
Spod taśmy najlepiej wystrzelił Kołodziej, lecz bardzo szybko wyprzedzili go Kildemand i Laguta.
Na wyjściu z pierwszego łuku bardzo ładnie Protasiewicz, ale bardzo szybko wyprzedzili go Vaculik i Sajfutdinow. Potem także Andersen, ale z Duńczykiem Polak się uporał.
Kolejna śliwka Kołodzieja, który wyraźnie nie ma prędkości na dystansie. Przedpełski przedarł się przed Andersena po bardzo ładnym ataku.