Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RA - Wiadomości
256
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
386
W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku 2. Ligi Żużlowej, Kolejarz Rawicz pokonał na własnym 46:42 Stal Rzeszów. Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli kapitalne widowisko. (...)
153
Na torze Kolejarza Rawicz odbył się dziś pierwszy w tym sezonie turniej Zaplecza Kadry Juniorów.(...)
101
Zmienia się rawicki stadion(...)
109
Rawicka Akademia Żużla już działa(...)
56
Daniel Kaczmarek: Jak forma dopisze, to wprowadzimy Kolejarza do pierwszej ligi(...)
100
Adam Skórnicki w Metalice Recycling Kolejarzu(...)
148
Rawickie Niedźwiadki jadą w góry(...)
227
Steven Goret wzmacnia drużynę z Rawicza(...)
107
Nick Skorja oraz Bradley Wilson-Dean nowymi zawodnikami w Rawiczu(...)
263
Damian Dróżdż kolejnym wzmocnieniem w Rawiczu(...)
740
Sam Masters wzmocni Kolejarza Rawicz.(...)
746
Daniel Kaczmarek nowym zawodnikiem w Rawiczu.(...)
402
Jeszcze do nie dawna nie wiadomo było czy rawiczanie przystąpią do rozgrywek ligowych w sezonie 2022. Dziś drużyna z Wielkopolski poinformowała o zmianie trenera. Romana Jankowskie(...)
0
Choć kibice wiele w żużlu już widzieli to jednak porażkę 30 punktami mało, która drużyna jest w stanie odrobić w rewanżu. W takiej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem 2.Ligi żuż(...)
238
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe Metalikę Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 32:16. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
172
Wzmocniony trzema ekstraligowcami Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pewnie pokonał na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pewnie pokonał na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 51:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com