Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAEL JEPSEN JENSEN - Wiadomości
87
4 miesiące temu
Michaela Jepsena Jensena najlepiej opisuje słowo "solidność". Duńczyk poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić i podobnie było podczas cyklu TAURON SEC 2019. Zawodnik Falubazu Zi(...)
153
W sobotnie popołudnie Stelmet Falubaz poinformował o przedłużeniu kontraktu z Michaelem Jepsenem Jensenem. Duńczyk w tym sezonie reprezentując Gród Bahusa przywoził średnio 1,779 p(...)
323
Rosjanin Grigorij Łaguta okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej odsłony cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął obrońca tytułu Leon Madsen, a na (...)
286
Grigorij Łaguta wygrywa z kompletem punktów SEC Challenge w Nagyhalasz. Drugie miejsce zajął David Bellego, a podium uzupełnił Vaclav Milik. Awans do cyklu SEC uzyskali również Mic(...)
100
Duńczyk Michael Jepsen Jensen wygrał rozegrane dzisiaj na torze w Równem eliminacje do Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a podium uzupełnił Peter (...)
167
Michael Jepsen Jensen triumfował w I rundzie Speedway Diamond Cup rozegranej w francuskim Lamothe Landerron. W biegu finałowym Duńczyk pokonał drugiego na mecie, Grzegorza Zengote (...)
193
Ten mecz z pewnością będzie wyjątkowy dla obu ekip. Razem z Get Well Toruń do Zielonej Góry przyjeżdża Jacek Frątczak, który z Falubazem jest złączony więzami krwi. Z kolei „Myszy”(...)
308
Toruński klub nie może zaliczyć minionego sezonu do najlepszych. Był to najgorszy rok dla „Aniołów” od ponad dekady. Get Well Toruń pomyślnie jednak przeszedł baraże i utrzymał się(...)
0
Get Well Toruń wygrał trzeci mecz w tym sezonie a drugi na Motoarenie. „Anioły” MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41 jednocześnie inkasując punkt bonusowy. Liderem gości był Antonio Lidbea(...)
251
We wtorek na torze Vastervik odbył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W wyrównanej rywalizacji bezpośredni awans do finału wywalczyła reprezentacja Szwecji (37), która jes(...)
98
Wiemy już na pewno, że w finale Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie pojadą Anglicy, którzy bez pomocy Taia Woffindena wygrali pierwszy półfinał w King’s Lynn. Drugi półfinał zosta(...)
53
Michael Jepsen Jensen ten sezon ma znacznie lepszy niż ten przed rokiem gdy jeździł w barwach Stali Gorzów. W ogólnych rozrachunku można powiedzieć, że Duńczyk jedzie w barwach Get(...)
104
Michael Jepsen Jensen w tym roku wrócił do Torunia. Jak na razie w barwach Get Well spisuje się lepiej niż przed rokiem w Stali Gorzów. Duńczyk stara się jak może pomagać swojej ek(...)
0
Get Well Toruń przegrał swój czwarty mecz z rzędu i po raz drugi uległ na własnym torze, tym razem Fogo Unii Leszno. W ekipie Piotra Barona najjaśniejszą postacią był Janusz Kołodz(...)
2
W austriackim Mureck rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Andrzej Lebiediew wyprzedzając Michaela Jepse(...)
2
W dzisiejszym pożegnalnym spotkaniu Roberta Kościechy, które rozpoczęło się w Toruniu o 15 zwyciężyła ekipa Roberta Kościechy. W rozegranym potem memoriale Mariana Rosego najlepszy(...)
5
Decyzja o zakończeniu kariery sportowej nigdy nie jest prosta. W sporcie motorowym, takim jak żużel, jest to o tyle trudniejsze, że dyscyplinie tej towarzyszą ogromne emocje i adre(...)
2
Bez Chrisa Holdera i Grega Hancocka, ale z Janem Ząbikiem, Wojciechem Żabiałowiczem i Eugeniuszem Miastkowskim odbędzie się sobotnie pożegnanie Roberta Kościechy. (...)
1
Po powrocie ze słonecznej Australii do Europy pierwsze poważne zawody Chris Holder miał okazję odjechać w sobotę. Podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Australijczyk, dla eki(...)
172
W piątek o godzinie 15. na toruńskiej Motoarenie po raz pierwszy w tym roku zawarczały motocykle. Na treningu pojawiła się cała drużyna z wyjątkiem Grega Hancocka. Pierwsze próbne (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com