MICHAEL JEPSEN JENSEN - Wiadomości
0
Michael Jepsen Jensen jest kolejnym zawodnikiem Stali Gorzów, który odchodzi z klubu po udanym sezonie 2012. Duńczyk rozmawia już z innymi drużynami. Oprócz Jensena z ekipy wicemis(...)
0
Jednym punktem Michael Jepsen Jensen pokonał Macieja Janowskiego w klasyfikacji generalnej indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Polak w drugim turnieju w Bahia Blanca odrobił(...)
0
Przed chwilą w czeskich Pardubicach zakończył się 5 finał IMŚJ. Zawody z 14 punktami na koncie wygrał Polak Maciej Janowski. Drugi po biegu dodatkowym był Michael Jepsen Jensen, za(...)
0
Już w najbliższą sobotę w czeskich Pardubicach odbędzie się piąty finał IMŚJ. Po nim zostaną już jedynie dwie rundy w odległej Argentynie. Maciej Janowski traci do liderującego Mic(...)
0
Już w najbliższą sobotę w chorwackim Gorican odbędzie się Grand Prix Challenge, które wyłoni trójkę stałych uczestników GP na sezon 2013. W stawce szesnastu zawodników znalazła się(...)
0
Zawodnik startujący z dzika kartą Michael Jepsen Jensen wygrał Grand Prix Nordyckie na torze w Vojens! Jensen pokonał w finale Nicki Pedersena, który gdyby wygrał zrównałby się z C(...)
0
Duńczyk Michael Jepsen Jensen zwycięstwem w IV finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w Tarnowie umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej tych r(...)
0
Duńczyk Michael Jepsen Jensen zwyciężył w rozgrywanym w Tarnowie IV finale IMŚJ! Zawodnik Stali Gorzów zwiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Patr(...)
0
22 września w Vojens odbędzie się Grand Prix Danii. Dziką kartę na te zawody otrzymał Michael Jepsen Jensen. Rezerwę toru pełnić będę Mikkel B. Jensen oraz Nicklas Porsing.(...)
0
We wczorajszym meczu XVIII kolejki Enea Ekstraligi Unibax Toruń podejmował na Motoarenie wicelidera tabeli rozgrywek, Stal Gorzów. W trakcie spotkania groźnie wyglądające upadki za(...)
0
W niedzielnym meczu w Toruniu, miejscowy Unibax pokonał Stal Gorzów 50:40. W ostatnim biegu doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem Tomasza Golloba i Michaela Jepsena Jensena.(...)
0
Zawodnik Stali Gorzów Michael Jepsen Jensen otrzymał dziką kartę na Grand Prix Danii na stadionie w Kopenhadze. Zawody odbędą się 9 czerwca. Rezerwę toru pełnić będą Peter Kildeman(...)
0
Duńczyk startujący z barwach Unibaxu Toruń już za dwa tygodnie powróci do czynnego uprawiania sportu żużlowego. W poniedziałek Michael Jepsen Jensen przeszedł udaną operację kontuz(...)
0
W jutrzejszym spotkaniu Stelmet Falubazu Zielona Góra z Unibaxem Toruń dojdzie najprawdopodobniej do kuriozalnej sytuacji - goście będą zmuszeni podać w składzie kontuzjowanego Mic(...)
0
W zakończonym przed chwilą drugim turnieju halowym w duńskim Herning, zwyciężył jeden z zawodników gospodarzy - Kenneth Hansen. Pokonał on w finałowym wyścigu Nicki Pedersena, Leon(...)
0
Najbliższe, rewanżowe spotkanie Unibaxu Toruń z Caelum Stala Gorzów ma być meczem ostatniej szansy dla Michaela Jepsena Jensena. Duńczyk po kilku fatalnych występach znalazł się na(...)
0
Już od zakończenia sezonu 2011 sporo mówiło się na temat ewentualnego przejścia Michaela Jepsena Jensena z Unibaxu Toruń do Caelum Stali Gorzów. Jak poinformował prezes "Aniołów", (...)
0
Możliwe, iż Caelum Stal Gorzów zostanie zasilona przez dwójkę nowych żużlowców. Mowa tutaj o Michaelu Jepsenie Jensenie oraz Krzysztofie Kasprzaku. Niedawno w jednym z wywiadów Wła(...)
0
FIM ogłosiła wstępny kalendarz imprez żużlowych w 2012 roku. W planach federacji jest rozszerzenie z czterech do siedmiu etapów rozgrywek o miano Indywidualnego Mistrza Świata Jun(...)
0
W środowym spotkaniu ligi duńskiej doszło do upadku zawodnika Unibaxu Toruń - Michaela Jepsena Jensena. Duńczyk po kolizji został odwieziony do szpitala, gdzie stwierdzono wstrząśn(...)