Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MIKE TRZENSIOK - Wiadomości
103
Formacja juniorska Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań coraz bardziej się rozrasta. Po Bartoszu Tyrasie i Przemysławie Liszce do zespołu dołączył Mike Trzensiok, znany dotąd ze startów (...)
152
Już jutro o godzinie 15 na grudziądzkiej Marinie gratka dla kibiców żółto - niebieskich. (...)
0
Zawody pod nazwą Speedway Show zakończą tegoroczny sezon żużlowy. W najbliższą niedzielę (2 października) staną na przeciwko siebie drużyny dowodzone przez trenerów Lecha Kędziorę(...)
2
Zwycięstwem reprezentanta gospodarzy - Mike'a Trzensioka zakończyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Dawid Wawrzyniak z pierwszol(...)
104
Zwycięstwem Oskara Ajtnera - Golloba zakończyła się dzisiejsza VI rundy Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza rozgrywana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce przypadło Mike(...)
2
Bartosz Smektała okazał się najlepszy w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Świętochłowicach. Zawodnik leszczyńskiej Unii wygrał zawody z czternastoma punkta(...)
19
Dzisiaj o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie odbyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza. Po drugiej serii startów nad toruńskim stadionie przeszła ulewa co skutko(...)
2
Kolejna wiadomość dla fanów grudziądzkiego speedwaya. W dniu dzisiejszym kontrakt przedłużył Mike Trzensiok.(...)
10
Do dramatycznego w skutkach upadku z udziałem Mike'a Trzensioka i Damiana Dróżdża doszło podczas turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Częstochowie. Dróżdż został odwieziony do szpita(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie poinformowała, że Mike Trzensiok został wypożyczony z grudziądzkiego klubu do Polonii Piła. Dowiadujemy się także o tym, iż Ma(...)
0
Na torze w Bydgoszczy odbyła się dziś III runda Nice Cup w grupie Północnej. Zawody wygrał Mike Trzensiok z GKM Grudziądz.(...)
0
Junior MRGARDEN GKM Grudziądz podczas rozgrywanego wczoraj Brązowego Kasku na stadionie w Poznaniu nabawił się kontuzji, obecnie przebywa w jednym z Poznańskich szpitali.(...)
0
W siedzibie MRGARDEN GKMu Grudziądz odbyła się przedmeczowa konferencja.(...)
0
We wtorkowe popołudnie na torze w Bydgoszczy rozegrano I rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza.(...)
0
Dzisiaj na grudziądzkim torze odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, których zadaniem było wyłonienie sześciu najlepszych młodych zawodników. Wygrał Ka(...)
0
Jeszcze do wczoraj junior wrocławskiej Sparty a dzisiaj grudziądzkiego GKM. Tak w skrócie można napisać o Mikeu Trzensioku, po tym jak wczoraj zdecydował się rozwiązać kontrakt z B(...)
0
W dniu dzisiejszym doszło do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron pomiędzy Mike'm Trzensiokiem, a klubem z Wrocławia. Nieznane są przyczyny takiej decyzji zawodnika.(...)
0
Dziewięciu żużlowców stanowić będzie skład drużyny Betardu Sparty Wrocław.(...)
0
Drużyna Betard Sparty Wrocław przed sezonem promuje klub wśród dzieci i młodzieży. Wcześniej żużlowcy odwiedzili przedszkole w Kiełczowie, a wczoraj byli w Gimnazjum nr 14 im. H. K(...)
0
21 lutego 2013r. żużlowcy Betard Sparty Wrocław odwiedzili przedszkole ?Klub Kubusia Puhatka? w podwrocławskim Kiełczowie. Zawodnicy m.in. opowiadali o swoim zawodzie i pokazywali (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com