Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MIROSLAW JABLONSKI - Wiadomości
109
Nie uda się w tym sezonie obronić tytułu mistrzowskiego drużynie Elit Vetlandzie. Goście ulegli w dzisiejszym spotkaniu z Indianerną Kumla dosłownie jednym punktem i przy jednoczes(...)
0
3 września w Ostrowie odbędzie się kolejna edycja Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa.Wielkopolskim. Jedną z gwiazd tegorocznej odsłony będzie aktualny mistrz świata - Tai W(...)
32
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien zmierzyły się zespoły Lejonen Gislaved i Indianerna Kumla. Spotkanie zakończyło się minimalną wygraną drużyny gospodarzy, którzy zwyciężyl(...)
0
W hicie 9 kolejki szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 50:40. Aż pięciu Polaków mogliśmy dzisiaj oglądać na torze w Kumla. Dobry wystę(...)
0
W Bydgoszczy Polonia pokonała KSM Krosno 48:42.(...)
0
Indianerna Kumla wygrała bardzo wyskoko mecz z Dackarna Malilla (51:39). Najlepszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Niels Kristian Iversen, który zdobył 13 punktów, ze strony go(...)
0
Remisem zakończyło się czwarte spotkanie szwedzkiej Elistserien pomiędzy Indianerną Kumla a Rospiggarna Hallstavik. Indianie w połowie meczu osłabieni zostali brakiem Piotra Protas(...)
4
Osłabiony brakiem dwóch swoich liderów aktualny Drużynowy Mistrz Szwecji, zespół Elit Vetlandy zdołał niestety tylko zremisować w hicie kolejki z Indianerną Kumla 45:45. W drużynie(...)
0
W niedzielnym pojedynku 5. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej w Częstochowie miejscowy Eko-Dir Włókniarz podejmował drużynę KSM-u Krosno. Najlepszym zawodnikiem "Wilków" był Miros(...)
1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa w pierwszym w tym sezonie spotkaniu przed własną publicznością pokonali drużynę KSM Krosno 59:31. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Thomas (...)
14
Kolejnym, czwartym polskim seniorem w zespole KSM Krosno w nadchodzącym sezonie będzie Mirosław Jabłoński. (...)
1
Mirosław Jabłoński w przyszłym sezonie będzie bronił barw Indianerny Kumla w szwedzkiej Elitserien. Starszy z braci Jabłońskich w tym roku startował w drużynie FNC Gnistorna w lidz(...)
0
Spore kontrowersje już w pierwszym biegu spotkania w Rzeszowie! Już po upadku w pierwszym wyścigu sędzia postanowił ukarać czerwoną kartką Mirosława Jabłońskiego!(...)
0
W środę rozegrane zostaną trzy mecze duńskiej Superligi. Przed duńską publicznością zaprezentuje się czwórka polskich żużlowców, a mianowicie Norbert Kościuch, Krystian Pieszczek, (...)
0
W ostatnim czasie zawodnik PGE Stali Rzeszów, Mirosław Jabłoński przechodził rehabilitację po kontuzji kolana. W najbliższym tygodniu zawodnik Żurawi ma wrócić na tor. (...)
0
Podczas środowego meczu ligi duńskiej reprezentant PGE Stali Rzeszów Mirosław Jabłoński nabawił się urazu. Jak się później okazano konieczna była operacja kolana.(...)
0
W środę Mirosław Jabłoński wystartował w Danii w spotkaniu Grindsted z Holsted. Zawody te okazały się pechowe dla zawodnika PGE Stali Rzeszów.(...)
0
W sobotę, 16 maja we francuskim Lamothe-Landerron rozegrana zostanie kolejna runda kwalifikacyjna do tegorocznego cyklu Speedway European Championships. Tego dnia dowiemy się, kto (...)
0
W spotkaniu duńskiej Superligi Grindsted Speedway Klub pokonało Esbjerg Motorsport 44:40. W meczu wystąpiło dwóch Polaków, Mirosław Jabłoński zdobył dwanaście punktów, a siedem ocz(...)
0
Nie tylko w Gorican czołowe role odegrali Polacy. W austriackim St. Johann eliminacje GP wygrał Mirosław Jabłoński. Szóste miejsce i awans do półfinału uzyskał również Karol Baran.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com