Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOJE BERMUDY STAL GORZOW - Wiadomości
176
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego PGE Ekstraligi. Przedstawione w nim zostały kulisy meczu finałowego w Lublinie.(...)
107
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz finałowy w PGE Ekstralidze w którym Motor Lublin odrobił straty z pierwszego spotkania i po raz pierwszy w historii został Drużynowym Mistrzem(...)
108
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 53:37 i po raz pierwszy w histori sięgnął po tytuł Drużynowego Mistrza Polski.(...)
154
Kto Drużynowym Mistrzem Polski ? To chyba najczęściej pojawiające się pytanie w ostatnich dniach. Już w niedzielę o godz. 19.15 rozpocznie się spektakl, który wyłoni najlepszą druż(...)
105
W Lublinie poznamy mistrza Polski. Miejscowy Motor podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów w wielkim finale PGE Ekstraligi. Co o drugim spotkaniu o złoty medal powiedzieli goście konfere(...)
46
Moje Bermudy Stal Gorzów wygrała z Motorem Lublin 51:39 w pierwszym meczu finałowym w PGE Ekstraklasie. Gospodarze wygrali dzięki kapitalnej końcówce i przystąpią do rewanżowego me(...)
88
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 51:39 w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
387
MOJE BERMUDY STAL GORZÓW wyszedł zwycięsko z półfinałowego pojedynku z ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZEM Częstochowa 48:42. Jednym z ojców wielkiego sukcesu drużyny gości był, Szymon(...)
426
W czwartek (8 września) odbyła się konferencja przed finałowym spotkaniem #GORLUB. Udział w konferencji wzięli trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Stanisław Chomski oraz zawodnik Pat(...)
448
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
243
Remisem zakończyła się pierwsza półfinałowa konfrontacja pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów, a zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.(...)
186
W czwartek (1 września) z okazji 75-lecia istnienia MOJE BERMUDY STALI Gorzów odbyło się spotkanie zawodników klubu z kibicami, na których czekało wiele atrakcji. Na miejscu obecne(...)
474
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowały na własnym stadionie z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
62
W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi poinformowano o nowej dacie pierwszego meczu o 3. miejsce. Drużyny o brązowy medal DMP zmierzą się 11 września. Bez zmian pozostaje termin p(...)
119
Zawodnik MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Szymon Woźniak przed kamerami EkstraligaTV opowiedział o relacjach z kibicami, zawodnikami, sponsorami, swojej średniej biegowej i jeździe parą.(...)
116
W czwartkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym półfinałem PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.(...)
109
Martin Vaculik był jednym z najskuteczniejszych zawodników w zespole MOJE BERMUDY STALI Gorzów w drugim ćwierćfinałowym meczu PGE Ekstraligi. Słowak wywalczył 15 punktów i dwa bonu(...)
198
Gorzowianie pokonali na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 51:39 w drugim meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi. Oba zespoły awansowały do półfinału. Po meczu szkolenio(...)
108
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
153
Trener młodzieży Moje Bermudy Stal Gorzów, Piotr Paluch wraz z młodymi adeptami gorzowskiej szkółki żużlowej opowiedział o procesie szkolenia, przebiegu treningów i o tym w jaki sp(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com