Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 17:00
vs
Dzisiaj o 16:00
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falubaz Zielona Góra. W najnowszym komunikacie podano godziny pierwszych spotkań półfinałowych oraz ich obsady sędziowskie. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOJE BERMUDY STAL GORZOW - Wiadomości
441
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falu(...)
0
Niedzielne spotkanie należało do tych z serii: dla widzów o mocnych nerwach. Jeszcze parę tygodni temu, sama nie wierzyłam w to, że gorzowianie powalczą prawdopodobnie o play-offy.(...)
2
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe Betard Spartę Wrocław w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Już jutro odbędą się dwa, niezwykle ważne, spotkania 13. kolejki PGE Ekstraligi. O 19:15 Zielonogórzanie rzucą wyzwanie Unii Leszno, a o 16:30 Wrocławianie postarają się przerwać z(...)
0
Mamy pełną stawkę cyklu.(...)
130
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Niels Kristian Iversen nie rozpoczął zbyt obiecująco obecnego sezonu żużlowego. Zawodnik w lidze zawodził a na domiar złego przytrafiła się jemu kontuzja, która wydłużyła czas na p(...)
106
Na środowy wieczór zaplanowano rozegranie zaległych derbów Ziemi Lubuskiej w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi. (...)
311
W najbliższą będziemy świadkami setnych Derbów Ziemi Lubuskiej. Do meczu, którego gospodarzem będzie Stadion im. Edwarda Jancarza, pozostały niespełna cztery dni, a jak to często b(...)
75
Od piątku kibice czarnego sportu i media żyją praktycznie tylko jednym tematem: Jaką decyzję podejmie Komisja Orzekająca Ligii. Dziś poznaliśmy decyzję KOL.(...)
418
W poniedziałkowy wieczór gorzowianie pewnie pokonali podopiecznych Roberta Kempińskiego 57:33. Dobra passa ekipy z miasta nad Wartą trwa. Matematycznie Stal Gorzów ma szansę na pla(...)
514
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy za dwumecz zdobywają zawodnicy(...)
103
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu spotkają się zespoły z Leszna i Grudziądza, natomiast w drugim ekipy z (...)
309
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
392
W poniedziałkowy wieczór został rozegrany zaległy mecz z zespołem z Częstochowy. Podopieczni Stanisława Chomskiego pokonali drużynę Marka Cieślaka 49:41. (...)
340
Poniedziałkowy wieczór obfitował w żużlowe emocje. Na stadionie im. Edwarda Jancarza odbył się zaległy mecz 4. kolejki PGE Ekstraligi. (...)
127
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z zaległego spotkania 4 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów a Eltrox Włókniarzem Częśtochow(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com