Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOJE BERMUDY STAL GORZOW - Wiadomości
13
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowała o planach sparingowych. Leszczynianie sprawdzą swoją formę z drużynami z Zielonej Góry oraz Gorzowa.(...)
214
Oskar Fajfer, Piotr Świst, Paweł Parys i inne nowości w Stali Gorzów 2023 (...)
309
Piotr Świst w sztabie MOJE BERMUDY STALI Gorzów(...)
103
Wiele kontuzji, animozji związanych z zarządem i przeciwności losu spowodowało, że musieliśmy się zjednoczyć, a mało brakowało, żeby w PGE Ekstralidze zdobyć złoty medal – mówi Szy(...)
107
Jaka będzie przyszłość Stali Gorzów bez Bartosza Zmarzlika? - Jego odejście daje nam szansę na podejmowanie wielu odważniejszych decyzji - mówi prezes klubu Waldemar Sadowski.(...)
105
Gorzowski zespół zaprezentował skład na kolejny sezon rozgrywek szkoleniowych, czyli U24 Ekstraligi. Trzon zespołu będą tworzyć nie tylko juniorzy podstawowego zespołu, ale także z(...)
137
Zgodnie z przewidywaniami Oskar Fajfer od następnego sezonu reprezentować będzie barwy srebrnego medalisty Drużynowych Mistrzostw Polski, Stali Gorzów.(...)
190
Prezes MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Waldemar Sadowski podsumował sezon 2022, opowiedział o powodach do dumy ze swojej drużyny i wyciągniętych wnioskach z tegorocznych rozgrywek.(...)
318
W najbliższą sobotę (22 października) w gorzowskim Spichlerzu w godz. 14:30 do 16:30 odbędzie się spotkanie z byłymi zawodnikami Stali Gorzów. (...)
176
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego PGE Ekstraligi. Przedstawione w nim zostały kulisy meczu finałowego w Lublinie.(...)
107
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz finałowy w PGE Ekstralidze w którym Motor Lublin odrobił straty z pierwszego spotkania i po raz pierwszy w historii został Drużynowym Mistrzem(...)
108
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 53:37 i po raz pierwszy w histori sięgnął po tytuł Drużynowego Mistrza Polski.(...)
154
Kto Drużynowym Mistrzem Polski ? To chyba najczęściej pojawiające się pytanie w ostatnich dniach. Już w niedzielę o godz. 19.15 rozpocznie się spektakl, który wyłoni najlepszą druż(...)
105
W Lublinie poznamy mistrza Polski. Miejscowy Motor podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów w wielkim finale PGE Ekstraligi. Co o drugim spotkaniu o złoty medal powiedzieli goście konfere(...)
46
Moje Bermudy Stal Gorzów wygrała z Motorem Lublin 51:39 w pierwszym meczu finałowym w PGE Ekstraklasie. Gospodarze wygrali dzięki kapitalnej końcówce i przystąpią do rewanżowego me(...)
88
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 51:39 w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
387
MOJE BERMUDY STAL GORZÓW wyszedł zwycięsko z półfinałowego pojedynku z ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZEM Częstochowa 48:42. Jednym z ojców wielkiego sukcesu drużyny gości był, Szymon(...)
426
W czwartek (8 września) odbyła się konferencja przed finałowym spotkaniem #GORLUB. Udział w konferencji wzięli trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Stanisław Chomski oraz zawodnik Pat(...)
448
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
243
Remisem zakończyła się pierwsza półfinałowa konfrontacja pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów, a zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com