Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOJE BERMUDY STAL GORZOW - Wiadomości
415
W dniu dzisiejszym prezes Moje Bermudy Stal Gorzów poinformował, że podpisał dwuletni kontrakt ze szkoleniowcem Stanisławem Chomskim.(...)
1
Zgodnie z przewidywaniami Martin Vaculik został oficjalnie zawodnikiem Moje Bermudy Stal Gorzów. (...)
556
Duńczyk, Anders Thomsen poinformował o przedłużeniu o kolejne dwa sezony kontraktu z Moje Bermudy Stalą Gorzów.(...)
1316
Bartosz Zmarzlik postanowił podpisać nowy kontrakt ze Stalą Gorzów dzięki, któremu kibice na Jancarzu będą mogli kolejny sezon emocjonować się jazdą dwukrotnego Indywidualnego Mist(...)
42
Za nami finał PGE Ekstraligi. W dwumeczu najlepsi okazali się zawodnicy Unii Leszno, którzy pokonali Stal Gorzów. Zawodnicy gorzowskiego klubu docenili siłę rywala i bardzo cieszą (...)
226
W niedzielnym finale debiut zaliczył Kacper Pludra, młodzieżowiec z Leszna dostał szansę zaprezentowania się w czternastej gonitwie dnia, gdzie zmienił Jaimona Lidseya. Ku zaskocze(...)
274
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
166
Moje Bermudy Stal Gorzów w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno w stosunku 46:44. Zawody były niezwykle emocjonujące, a gospodarze na(...)
101
Już jutro poznamy pierwsze rozstrzygnięcia w walce o złoto DMP. Pierwszy akt meczu finałowego PGE Ekstraligi umiejscowiony został na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, a je(...)
24
2 miesiące temu
Stal Gorzów pokonała w dwumeczu Spartę Wrocław. W biegu 10. doszło do poważnej kraksy. Niels Kristian Iversen nie opanował motocykla i upadł na tor. Tuż za nim jechał Tai Woffinden(...)
105
Stal Gorzów wygrała w dwumeczu ze Spartą Wrocław i to oni powalczą już w piątek w pierwszym meczu finałowym z Unią Leszno.(...)
236
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 55:34 i awansowała do finału PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mamy bardzo niepewną pogodę. Mecz w Bydgoszczy został już przełożony ze względu na niemożność doprowadzenia nawierzchni do bezpiecznego ścigania. Dziś w Gorzowie ma się odbyć zaleg(...)
106
Dziś Speedway Ekstraliga potwierdziła nasze informacje dotyczące terminów najbliższych spotkań PGE Ekstraligi. Jak pamiętamy, wczoraj nie doszedł do skutku mecz rewanżowy fazy play(...)
127
2 miesiące temu
Drugi z dzisiejszym spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław nie doszedł do skutku, gdyż na przeszkodzie stanęła nawierzchnia (...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
671
Dzisiaj Moje Bermudy Stal Gorzów postanowiła przedłużyć kontrakt o kolejny sezon z Rafałem Karczmarzem.(...)
137
Tylko dwa punkty przewagi zyskali zawodnicy Betard Sparty Wrocław nad ekipą MojeBermudy Stal Gorzów przed rewanżowym meczem półfinałowym PGE Ekstraligi. O wszystkim zadecydował o(...)
341
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com