Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Wielka Brytania
vs
Polska
Wczoraj o 20:30
Wielki finał Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na National Speedway Stadium w Manchesterze wygrała Reprezentacja Wielkiej Brytanii(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOJE BERMUDY STAL GORZOW - Wiadomości
145
W dniu dzisiejszym Moje Bermudy Stal Gorzów ogłosił, że Martin Vaculik przedłużył o kolejny sezon kontrakt z gorzowskim klubem.(...)
5
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 49:41 i tym samy gorzowski klub sięgnął po brąz Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
445
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
344
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
292
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W niedziele ruszają mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. W Gorzowie na Stadionie im. Edwarda Jancarza miejscowy Moje Bermudy Stal Gorzów podejmować będzie Motor Lublin.(...)
248
Runda zasadnicza za pasem. Wraz z jej końcem, zapraszamy na oceny drużyn w play-off PGE Ekstraligi. (...)
102
Kibice od 5 września będą mogli głosować na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl i w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, na to kto zdobędzie nagrodę Jerzego Szczakiela. Począt(...)
180
Poznaliśmy godziny półfinałów PGE Ekstraligi, takie informacje przekazała dziś Speedway Ekstraliga.(...)
245
Zarówno jaki i w najwyższej klasie rozgrywkowej i w eWinner 1 lidze, runda zasadnicza dobiegła końca. Teraz karty zostaną rozdane zupełnie na nowo, ponieważ play-offy, rządzą się s(...)
2
eWinner Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W ramach 14 kolejki PGE Ekstraligi poznaliśmy awizowane składy na piątkowy mecz, który odbędzie się na Motoarenie.(...)
162
Jak podaje lekarz dzisiejszych zawodów Speedway Grand Prix w Lublinie Martin Vaculik, który uczestniczył w biegu 12 doznał złamania obojczyka.(...)
388
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 30:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Szymon Woźniak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że kontuzja jakiej nabawił się podczas ostatniego meczu w lidze szwedzkiej jest na tyle poważna, iż wyklucza(...)
625
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
420
W piątkowy wieczór mogliśmy być świadkami dwóch spotkań, z tego jedno to prawdziwy żużlowy klasyk. Przedstawiamy państwu podsumowanie tych pojedynków. (...)
103
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
102
W piątkowy wieczór odbędą się 102 Derby Ziemi Lubuskiej, w ramach 12 rundy PGE Ekstraligi. Gospodarzem zawodów będzie gorzowska Stal. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 2(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com