MOJE BERMUDY STAL GORZOW - Wiadomości
340
Poniedziałkowy wieczór obfitował w żużlowe emocje. Na stadionie im. Edwarda Jancarza odbył się zaległy mecz 4. kolejki PGE Ekstraligi. (...)
127
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z zaległego spotkania 4 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów a Eltrox Włókniarzem Częśtochow(...)
120
Przed nami drugie podejście do meczu 4. kolejki PGE Ekstraligi. W pierwotnym terminie, do momentu przerwania zawodów gospodarze prowadzili czterema punktami. Jak będzie w drugiej o(...)
2
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Motor Lublin w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
41
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym z nich zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i Motoru Lublin,(...)
16
Przypomnijmy, że mecz czwartej kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochową został przerwany po awarii rozdzielni. Jak wygląda obecnie sytuacja techniczna(...)
171
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w piątek rozpocznie się VIII runda PGE Ekstraligi. Od 18 pierwsze spotkanie pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a PGG ROW Rybnik a już od 20.30 mecz pomiędzy Fogo Unią Lesz(...)
199
Marek Grzyb prezes Moje Bermudy Stal Gorzów wystosował dzisiaj list otwarty do Prezesa PGE Ekstraligi, w którym m.in pyta się o przyczyny przerwania spotkania w Grudziądzu. Dodatko(...)
0
Jack Holder zdaje sobie sprawę, że dwa polskie kluby, które reprezentuje mają swoje cele. Chce zarówno pomóc wrócić Apatorowi do PGE Ekstraligi a zarazem pomóc w niej się utrzymać (...)
106
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 29:25. Mecz został przerwany po 9 biegach. Sędzia podjął decyzje o zakończeniu po tym jak w b(...)
103
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu o ligowe punkty będą walczyć zespoły MRGARDEN GKM Grudziądz oraz Moje(...)
179
Bardzo trudny początek sezonu ma za sobą Stal Gorzów. Klub nie wygrał do tej pory żadnego spotkania i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. O sytuacji w zespole i próbach jej naprawie(...)
0
W ostatnim opublikowanym komunikacie PGE Ekstraliga poinformowała o nowych terminach spotkań które były zaplanowane na najbliższą kolejkę, a które z wiadomych przyczyn zostały odwo(...)
318
Dokładnie 3 lipca mecz pomiędzy Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochowa został przerwany przez pożar. Dziś poznaliśmy decyzję Komisji Orzekającej Ligii. (...)
0
Tak jak wcześniej informowaliśmy rozegranie meczu 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław w zaplanowanym terminie stoi pod dużym znakiem za(...)
16
Jak ustaliła Straż Pożarna, prawdopodobna przyczyną pożaru rozdzielni elektrycznej było zwarcie instalacji elektrycnej, co jednocześnie wyklucza udział osób trzecich. (...)
104
Zielonogórzanie przystępowali do dzisiejszego spotkania podbudowani zdobyciem 1 punktu w wyjazdowym meczu z Betard Spartą Wrocław. Żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów sezon zaczęli (...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)