Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MONEYMAKESMONEYPL STAL GORZOW - Wiadomości
2
Jak żużlowcy spędzają święta? Jarosław Hampel z Falubazu Zielona Góra i Bartosz Zmarzlik z MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów ciężko przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Znale(...)
1000
Dzisiaj w w Alei Sław na Stadionie im. Edwarda Jancarza odsłonięto kolejną tablicę. Tym razem swoją pamiątkową tablicę odsłonił w gronie klubowych działaczy i innych legend gorzows(...)
11
Reprezentant Polski, junior gorzowskiej Stali, Bartosz Zmarzlik mijający sezon może zaliczyć jako najbardziej udany w swojej dotychczasowej karierze. Największym tegorocznym osiągn(...)
0
Dzisiaj na koronie stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odsłonięta została kolejna tablica upamiętniająca sylwetkę zawodnika miejscowej Stali Gorzów. (...)
9
Dwa tygodnie temu gorzowscy radni zaakceptowali umowę wynegocjowaną przez działaczy Stali Gorzów z firmą BSI. Gorzów będzie miał prawa do organizacji turniejów Grand Prix w latach (...)
4
Rada Miasta Gorzów przyjęła dzisiaj uchwałę dającą zgodę Prezydentowi Miasta na zawarcie nowej umowy na Grand Prix w Gorzowie w latach 2016-2018 oraz finału Pucharu Świata w 2019 r(...)
44
W ubiegłym tygodniu rozbiłem na litery grudziądzki GKM, wypisując, moim zdaniem, najważniejsze czynniki, które charakteryzowały tę drużynę w mijającym sezonie. Czas na kolejny kl(...)
8
Bartek Zmarzlik ma się z czego cieszyć bowiem ten rok jak najbardziej może zaliczyć do udanych. Uratował Stal przed spadkiem, w dodatku został stałym uczestnikiem cyklu GP na rok 2(...)
10
Dzisiaj w sklepie klubowym Stali Gorzów odbyła się konferencja, na której to prezes klubu podziękował Bartkowi Zmarzlikowi za tegoroczny sezon jak również pogratulował awansu do pr(...)
15
Alex Zgardziński triumfował dzisiaj w turnieju o Indywidualne Mistrzostwa PZM Okręgu Lubuskiego rozgrywanym na torze stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce po wyg(...)
0
W dniu wczorajszym w Gorzowie rozegrano Grand Prix Polski. Przedstawiamy skrót wideo z tych zawodów.(...)
0
Wczoraj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozegrana została 8 runda cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Słoweniec, Matej Zgar. Poniżej prezentujemy wideo z biegu fi(...)
0
Matej Zagar wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie! Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a trzecie Tai Woffinden. W finale wystartował także Bartosz Zmarzlik. Pozostali Polacy Maciej Ja(...)
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się 8 runda zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. (...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 14 kolejka PGE Ekstraligi. Żurawie podejmą u siebie drużynę z Gorzowa. Dla jednych i drugich to bardzo ważne spotkanie, bowiem dwa zespoły n(...)
0
W najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. W niedziele będziemy mogli oglądać zmagania drużyn z Torunia i Tarnowa, Zielonej Góry i G(...)
0
Już w niedzielę odbędzie się 14 kolejka PGE Ekstraligi, gdzie miejscowi podejmą MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów. Oto awizowane składy.(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów z Betard Sparta Wrocław. Autorem zdjęć jest fotoreporterk(...)
0
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów pokonała na własnym torze Betardem Spartą Wrocław 50:40. Żadna z drużyn nie otrzymała bonusa. (...)
0
Już w niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza gospodarze podejmą ekipę z Wrocławia. Stal Gorzów jest w ciężkiej sytuacji, obecnie zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli PGE Ek(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com