Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
MPPK - Wiadomości
107
8 października o godzinie 15:00 na torze im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. O medale powalczą zespoły Fogo Unia Leszno, ROW Rybnik,(...)
168
8 października w Rawiczu odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
0
Grzegorz Zengota w niedzielnym finale Mistrzostw Polski Par Klubowych wywalczył dwa punkty i tym samym z drużyną zdobył złoty medal w zmaganiach najlepszych par w Polsce(...)
0
Piotr Pawlicki w niedzielne popołudnie wystąpił w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski i zdołał wywalczyć srebrny medal. Natomiast wieczorem uczestniczył w Mistrzostwa(...)
0
Artur Mroczka uczestniczył we wczorajszych Mistrzostwach Polski Par Klubowych i z drużyną z Tarnowa wywalczył brązowy medal. Zawodnik startujący z Jaskółka na plastronie wywalczył (...)
0
Na torze w Lesznie rozegrano dzisiaj finał Mistrzostw Polski Par Klubowych, który zakończył się zwycięstwem Fogo Unii Leszno przed MONEYmakesMONEY.pl Stalą Gorzów i Unią Tarnów.(...)
0
Na godzinę 19.30 w Lesznie zaplanowano finał Mistrzostw Par Klubowych, była to druga impreza rozegrana tego samego dnia na torze przy Strzeleckiej. Rozegranie zawodów stało pod zna(...)
0
Dziś w Lesznie ma odbyć się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych na torze im. Alfreda Smoczyka. Z informacji jakie dostajemy, w Lesznie zaczyna padać deszcz, co może przeszkodzić (...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór kibice zasiadający na stadionie im. Alfreda Smoczyka będą mogli emocjonować się zmaganiami podczas Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (...)
0
W niedziele na torze w Lesznie zostaną zorganizowane Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Dla wszystkich kibiców którzy wybierają się (...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Dziś poznaliśmy listę startową tych zawodów.(...)
0
12 lipca na torze w Lesznie zostaną zorganizowane dwie imprezy żużlowe. O godzinie 15.00 rozpoczną się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, natomiast o godzinie 19.00 zosta(...)
0
12 lipca na torze w Lesznie zostaną rozegrane dwie imprezy żużlowe, a będzie to finał Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski.(...)
0
Nie doszedł do skutku zaplanowany na niedzielę finał Mistrzostw Polski Par Klubowych w Lesznie. Na przeszkodzie żużlowcom stanęła aura.(...)
0
Wszystkie zespoły biorące udział w Mistrzostwach Polski Par Klubowych potwierdziły składy w jakich mają wystąpić.(...)
0
W niedziele o godzinie 15.00 w Lesznie zostanie rozegrany finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach wezmą udział zawodnicy z Leszna, Ostrowa, Łodzi, Gorzowa, Rzeszowa, Ziel(...)
0
10 lat temu
29 marca na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach udział będą brały drużyny z Tarnowa, Ostrowa, Łodzi, Gorzowa, Rzeszo(...)
0
W rozegranym w niedzielę finale Mistrzostw Polski Par Klubowych na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Gorzowa. Srebro wywalczył Unibax Toruń, a brąz Unia Tarnów.(...)
0
Odwołany w dniu dzisiejszym finał Mistrzostw Polski Par Klubowych w Gorzowie został przeniesiony na najbliższą niedzielę tj. 19 października na godzinę 12:45. (...)
0
W piątek 17 października na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie zostanie rozegrany finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Dzisiaj natomiast Główna Komisja Sportu Żużlowego po(...)