Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon Robins
vs
Wolverhapton Wolves
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Poole Pirates
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICE 1LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
1394
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenie czterech dzisiejszych spotkań ligowych. (...)
1193
Dwoma meczami Nice 1.Ligi żużlowej w Rybniku oraz Gnieźnie o godzinie 14:30 rozpocznie się żużlowa niedziela, podczas której rozegranych zostanie sześć meczy. Portal ZUZELEND.COM (...)
1479
Dwoma meczami w Pile oraz w Ostrowie o godzinie 14:45 rozpocznie się żużlowa niedziela, podczas której rozegranych zostanie siedem meczy. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie d(...)
813
3 miesiące temu
Dwoma meczami Nice 1.Ligi żużlowej o godzinie 14:30 rozpocznie się żużlowa niedziela, w której to odbędzie się siedem spotkań ligowych. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do ś(...)
1364
Dwoma meczami Nice 1.Ligi żużlowej o godzinie 14:30 rozpocznie się żużlowa niedziela. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo sześciu spotkań ligowych.(...)
1765
Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z meczów PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej. Dzisiaj mamy dla państwa sied(...)
358
Główna Komisja Sportu Żużlowego zaprezentowała kalendarz sportu żużlowego w sezonie 2019. Wcześniej poznaliśmy termin rozpoczęcia rozgrywek PGE Ekstraligi. Dzisiaj natomiast wiemy (...)
87
Komunikat dotyczący decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2019 – decyzje podjęte w dniu 6.12.2018 roku:(...)
754
Dzisiaj na torze w Ostrowie oraz Rybniku rozegrane zostaną rewanże meczy barażowych, zaś w Bydgoszczy odbędzie się turniej na szczytny cel- Asy dla Golloba. Portal ZUZELEND.COM za(...)
636
10 miesięcy temu
Od godziny 15:30 w Zielonej Górze oraz 15 minut później w Pile rozpoczną się mecze barażowe. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych spotkań.(...)
668
W dzisiejszym dniu poznamy niemal wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia dotyczące ligowego żużla w Polsce. W Rzeszowie dowiemy się, która z drużyn uzyska bezpośredni awans do Nic(...)
1198
11 miesięcy temu
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech dzisiejszych spotkań fazy finałowej play-off. (...)
0
11 miesięcy temu
Niemal zgodnie z przewidywaniami przed chwilą poznaliśmy pełną obsadę meczów finałowych we wszystkich klasach rozgrywkowych. W PGE Ekstralidze na przeciw siebie staną Fogo Unia Les(...)
931
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech dzisiejszych spotkań fazy play-off. (...)
1318
11 miesięcy temu
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech dzisiejszych spotkań fazy play-off. (...)
587
Od godziny 18:00 na torze w łotewskim Daugavpils rozegrany zostanie półfinałowy mecz Nice 1.Ligi żużlowej, w którym to miejscowy Lokomotiv mierzyć będzie się ze Speed Car Motor Lub(...)
0
Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, mecz Arge Speedway Wanda Kraków – Zdunek Wybrzeże Gdańsk został przełożony. (...)
260
Wczoraj wieczorem, w czasie meczu brytyjskiej Championship pomiędzy Workington Comets a Lakeside Hammers poważny wypadek miał Daniel Bewley.(...)
903
Spotkaniem w Pile o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do śledzenia na żywo rel(...)
10
Dzisiejszy, zaległy mecz Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Orłem Łódź a Zdunek Wybrzeżem Gańsk ze względu na fatalny stan nawierzchni toru po opadach deszczu został odwołany.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com