Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zaplanowane na 18 lipca zawody w Cardiff zostały odwołane. To decyzje, spowodowane obostrzeniami brytyjskiego rządu w związku z panującą pandemią. Decyzja ta oznacza, że żużlowcy pojawią się na znanym obiekcie najszybciej dopiero w przyszłym roku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICE 1LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
668
W dzisiejszym dniu poznamy niemal wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia dotyczące ligowego żużla w Polsce. W Rzeszowie dowiemy się, która z drużyn uzyska bezpośredni awans do Nic(...)
1198
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech dzisiejszych spotkań fazy finałowej play-off. (...)
0
Niemal zgodnie z przewidywaniami przed chwilą poznaliśmy pełną obsadę meczów finałowych we wszystkich klasach rozgrywkowych. W PGE Ekstralidze na przeciw siebie staną Fogo Unia Les(...)
931
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech dzisiejszych spotkań fazy play-off. (...)
1318
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech dzisiejszych spotkań fazy play-off. (...)
587
Od godziny 18:00 na torze w łotewskim Daugavpils rozegrany zostanie półfinałowy mecz Nice 1.Ligi żużlowej, w którym to miejscowy Lokomotiv mierzyć będzie się ze Speed Car Motor Lub(...)
0
Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, mecz Arge Speedway Wanda Kraków – Zdunek Wybrzeże Gdańsk został przełożony. (...)
260
Wczoraj wieczorem, w czasie meczu brytyjskiej Championship pomiędzy Workington Comets a Lakeside Hammers poważny wypadek miał Daniel Bewley.(...)
903
Spotkaniem w Pile o godzinie 14:30 rozpoczną się niedzielne spotkania w lidze Polskiej. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do śledzenia na żywo rel(...)
10
Dzisiejszy, zaległy mecz Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Orłem Łódź a Zdunek Wybrzeżem Gańsk ze względu na fatalny stan nawierzchni toru po opadach deszczu został odwołany.(...)
370
Na godzinę 16:00 zaplanowany został zaległy mecz Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Orłem Łódż a Zdunek Wybrzeżem Gdańs. Natomias o 19:00 rozpocznie się 7 runda cyklu Grand P(...)
240
O godzinie 18:30 w łotewskim Dugavpils rozegrany zostanie mecz 14 rundy Nice 1.Ligi żużlowej, w którym miejscowy Lokomotiv mierzyć będzie się z Car Gwarant Start Gniezno. Portal ZU(...)
42
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego zweryfikowała jako walkower dla gospodarzy niedoszłe spotkanie Nice 1.Ligi żużlowej z 5 lipca pomiędzy Euro Finannce Polonia Piła - Arge Spe(...)
117
Od godziny 17:15 rozpocznie się zaległe spotkanie 9 rundy Nice 1.Ligi żużlowej, w której to miejscowy Orzeł Łódź mierzyć będzie się z Euro Finannce Polonią Piła. Portal ZUZELEND.CO(...)
317
Dzisiaj o godzinie 16:00 na nowo powstałym stadionie żużlowym w Łodzi odbędzie się mecz 12 rundy Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Orłem a ROW-em Rybnik. Z kolei trzy godzin(...)
163
Dzisiaj na nowym stadionie przy 6-Sierpnia w Łodzi rozegrane zostanie zaległe spotkanie 10 rundy Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Orłem Łódź a Car Gwaran Startem Gniezno. ZUZELEND.COM(...)
421
O godzinie 18:00 na nowo powstałym stadionie żużlowym w Łodzi zadebiutują rozgrywki Nice 1.Ligi żużlowej. Miejscowy Orzeł podejmować będzie w zaległym meczu Lokomotiv Daugavpis. Z (...)
0
W niedzielnym meczu 11 rundy Nice 1.Ligi żużlowej Car Gwarant Start Gniezno zgodnie z oczekiwaniami wygrał z Agre Speedway Wandą Kraków 56:34. Dużo ciepłych słów należy powiedzieć(...)
1
Prezes Polonii Piła, Tomasz Soter w wydanym apelu wnosił do Prezydenta Piły o o podpisanie dotacji na realizację zadań w zakresie rozwoju do godziny 12.00. W przypadku odmowy podp(...)
0
W najbliższy piątek najprawdopodobniej zapadną pierwsze decyzję na temat dalszych losów pilskiego klubu. Według obecnego prezesa Polonii Piła są trzy warianty działania, z wycofani(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com