NICE CUP - Wiadomości
0
Ze względu na nie sprzyjające warunki pogodowe jak i torowe, Finał Nice Cup, który miał się dzisiaj odbyć na torze w Rybniku został odwołany.(...)
14
W środę, 16 września, o godzinie 16:30 rozegrana zostanie IV runda Nice Cup grupy północnej. Zawody odbędą się na toruńskiej MotoArenie. Przedstawiamy listę startową tych zawodów.(...)
0
Na torze w Bydgoszczy odbyła się dziś III runda Nice Cup w grupie Północnej. Zawody wygrał Mike Trzensiok z GKM Grudziądz.(...)
0
W czwartek w Bydgoszczy odbędzie się kolejna runda Nice Cup. Początek zmagań młodzieżowców wyznaczono na godzinę 17.(...)
0
Z lekkim opóźnieniem w naszej galerii pojawiły się zdjęcia z II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski i IV rundy Nice CUP w Częstochowie. Autorem zdjęć jest Karol Zagzi(...)
0
10 lat temu
Michał Kordas to wychowanek opolskiego Kolejarza, obecnie teamu Hawi Racing Team. Młody żużlowiec od początku swojej kariery ma pecha, który wlecze się za nim praktycznie na każdym(...)
0
W galerii zdjęć dostępne są dwie fotorelacje z sobotniej III rundy Nice Cup grupy południowej rozgrywanej na torze w Opolu. Autorami zdjęć są fotoreporterzy portalu ZUZELEND.COM, Z(...)
0
Już jutro stadion żużlowy imienia Mariana Spychały w Opolu będzie gościł na swoim torze kolejnych młodych żużlowców, którzy tym razem będą walczyć w turnieju Nice Cup. Kibice zoba(...)
0
Podczas 15 biegu turnieju Nice Cup na torze w Krakowie, doszło do bardzo groźnego karambolu z udziałem Rafała Malczewskiego i Szymona Grobelskiego. Popularny "Komar" został odwiezi(...)
0
Rybnicki junior - Kacper Woryna, wygrał pierwszą rundę w grupie południowej Nice Cup na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajął Daniel Kaczmarek, a na trzecim miejscu uplasował się O(...)
0
W pierwszej rundzie cyklu o miano najlepszego młodzieżowca Nice PLŻ najlepszy okazał się Maciej Fajfer. Na drugim i trzecim stopniu podium stanęli kolejno Damian Dąbrowski i Oskar (...)
0
Już w najbliższą środę, 13.08.2014 r. na torze w Lublinie odbędzie się III memoriał Władysława Pietrzaka ? wieloletniego działacza Polskiego Związku Motorowego oraz Międzynarodowej(...)
0
Dwie najbliższe kolejki w Nice Polskiej Lidze Żużlowej zadecydują o tym, które drużyny będą biły się o awans do Enea Ekstraligi, a którym przyjdzie rywalizować jedynie o utrzymanie(...)