Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKLAS PORSING - Wiadomości
166
Utalentowana rodzina.(...)
1
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
0
Nicklas Porsing jest kolejnym żużlowcem, który będzie reprezentował barwy PSŻ Poznań w sezonie 2020!(...)
122
Wczoraj dobiegł końca kontrakt Duńczyka, Nicklasa Porsinga z rzeszowską Stalą. Dzisiaj natomiast Porsing na swoim profilu jednego z portali społecznościowych umieścił bardzo kryty(...)
100
Zawodnik z Kraju Hamleta wybrał klub, który zasili swoją obecnością w roku 2017.(...)
104
Burzliwy koniec sezonu 2015 i czwarta lokata na koniec sezonu 2016. Kto wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności wśród Żurawi, a od kogo oczekiwałoby się więcej. Jak przebiegał te(...)
106
Nicklas Porsing wystąpił w meczu ligi angielskiej po kontuzji żeber, jakiej doznał niespełna dwa tygodnia wcześniej. Niestety, po raz kolejny Duńczyk pośpieszył się z powrotem na(...)
0
Nicklas Porsing zanotował upadek podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk po którym nie brał już udziału w dalszej rywalizacji. Dodatkowo Duńczyk poobijał się podczas ubiegłotygodniowych s(...)
3
22- letni Duńczyk, Nicklas Porsing w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy rzeszowskiej Stali. (...)
0
W dniu wczorajszym w czwartym wyścigu w meczu o Tarczę Elite Leauge, w którym King's Lynn Stars na własnym torze podejmowało ekipę Poole Pirates doszło do bardzo groźnie wyglądaj(...)
0
Znamy wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza południowej Wielkopolski. Wśród kandydatów na te miejsca znalazł się prezes Ostrovii - Mirosław Wodnic(...)
0
Nadchodzący sezon w Nice Polskiej Lidze Żużlowej zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Wszystkie drużyny zbroją się na potęgę, jednym z faworytów do awansu może też być beniamine(...)
0
W rozegranym w czwartek na torze w King's Lynn meczu Elite Leagu, miejscowe "Gwiazdy" pokonały drużynę Brimingham Brummies 60:32.(...)
0
W dniu dzisiejszym Nick Porsing postanowił przedłużyć kontrakt z drugoligowym zespołem z Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
0
David Bellego francuski żużlowiec, który wystąpił w Łańcuchu Herbowym miasta Ostrowa Wielkopolskiego jest pewny podpisania kontraktu na starty w Ostrowie Wielkopolskim, bardzo blis(...)
0
Nicklas Porsing to zawodnik, którego w ubiegłym sezonie odkrył zarząd Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia, a dokładniej Andrzej Mizera, który współpracuje z ostrowskim klubem od po(...)
0
Nicklas Porsing ? objawienie sezonu i ulubieniec publiczności w Ostrowie Wielkopolskim tak nazywany jest młody Duńczyk, który w sobotę przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego negocjo(...)
0
W niedzielę odbył się mecz ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia ? Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W spotkaniu tym padły wynik 39:51 dla przyjezdnych. Udany debiut w tym spotkaniu zanot(...)
0
W niedzielę drużyna ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia na własnym torze podejmie ekipę Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W składzie biało-czerwonych nastąpi jedna zmiana kapitana Mariu(...)
0
Działacze ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia podpisali kontrakt z młodym duńskim żużlowcem Nicklasem Porsingiem. Jak zapowiada prezes ostrowskiego klubu Mirosław Wodniczak jest to po(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com