Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICOLAI KLINDT - Wiadomości
25
Zdunek Wybrzeże Gdańsk zbudował całkowicie nowy skład na przyszłoroczne rozgrywki eWinner 1.Ligi żużlowej. (...)
105
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
117
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Nicolai Klindt już 2 maja będzie miał możliwość zaprezentowania się w nowym klubie. Duńczyk został wypożyczony do końca sezonu z ekstraligowego Agred Malesa Ostrów Wielkopolski, gd(...)
210
Nicolai Klindt oraz Tomasz Gapiński kolejny sezon spędzą w Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (...)
20
Nicolai Klindt po tym jak Poole zrezygnowało ze startów w Premiership, postanowił zmienić otoczenie. W trwającej przerwie podpisał kontrakt z Ipswich Witches. Duńczyk wyjaśnił powo(...)
40
We wtorek i środę w Ostrowie Wielkopolskim przebywał Nicolai Klindt. Duńczyk wyjaśnia, że to żadna nowość z jego strony. Musiał pozałatwiać sprawy i sprawdzić jak idą przygotowania(...)
103
Nicolai Klindt zostaje w Nice 1.LŻ . Duńczyk 3 rok z rzędu będzie reprezentować barwy TŻ Ostrovi. (...)
239
Za nami pełny wyzwań kolejny żużlowy sezon. Nicolai przebył w nich tysiące mil w Europie, ścigał się w 4 różnych krajach. Odjechał ponad 85 zawodów, do tego należy doliczyć trening(...)
427
Długo wyczekiwany przez rybnickich kibiców awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem! W niedzielnym rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
1
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
194
Mikkel Michelsen wygrał dzisiejsze eliminacje do Speedway Euro Championship w Debreczynie. Duńczyk w finale pokonał dwóch swoich rodaków - Petera Kildemanda oraz Nicolaia Klindta. (...)
102
Nicolai Klind jest kolejnym obcokrajowcem, który w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy TŻ Ostrovii Ostrów. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com