Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tegoroczne zmagania o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata została zamrożona przez pandemię COVID-19. Stadion Olimpijski 1 sierpnia 2020 roku miał ugościć kibiców z całego świata wraz z najlepszymi żużlowcami globu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICOLAI KLINDT - Wiadomości
20
Nicolai Klindt po tym jak Poole zrezygnowało ze startów w Premiership, postanowił zmienić otoczenie. W trwającej przerwie podpisał kontrakt z Ipswich Witches. Duńczyk wyjaśnił powo(...)
40
We wtorek i środę w Ostrowie Wielkopolskim przebywał Nicolai Klindt. Duńczyk wyjaśnia, że to żadna nowość z jego strony. Musiał pozałatwiać sprawy i sprawdzić jak idą przygotowania(...)
103
9 miesięcy temu
Nicolai Klindt zostaje w Nice 1.LŻ . Duńczyk 3 rok z rzędu będzie reprezentować barwy TŻ Ostrovi. (...)
239
Za nami pełny wyzwań kolejny żużlowy sezon. Nicolai przebył w nich tysiące mil w Europie, ścigał się w 4 różnych krajach. Odjechał ponad 85 zawodów, do tego należy doliczyć trening(...)
427
Długo wyczekiwany przez rybnickich kibiców awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem! W niedzielnym rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
1
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
194
Mikkel Michelsen wygrał dzisiejsze eliminacje do Speedway Euro Championship w Debreczynie. Duńczyk w finale pokonał dwóch swoich rodaków - Petera Kildemanda oraz Nicolaia Klindta. (...)
102
Nicolai Klind jest kolejnym obcokrajowcem, który w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy TŻ Ostrovii Ostrów. (...)
0
Wskutek kontuzji odniesionych w sezonie 2017, Nicolai Klindt postanowił zawiesić swoją sportową karierę. Duńczyk powróci do uprawiania żużla w przyszłym sezonie.(...)
0
Speedway Wanda Kraków poinformowała o zatrudnieniu kolejnego zawodnika. Będzie to Nicolai Klindt.(...)
1
Nicolai Klindt wskoczył do składu Eko-Dir Włókniarza Częstochowa podczas sezonu i pokazał się z dobrej strony w spotkaniach przed własną publicznością. Teraz Duńczyk deklaruje, że(...)
5
Nicolai Klindt to nowy nabytek Włókniarza Częstochowa. Duńczyk w poniższym wywiadzie opowiada o swoich przygotowaniach zimą, oraz celach jakie sobie założył na najbliższy sezon. Mó(...)
1
Leicester ogłosiło, że Nicolai Klindt ponownie dołączy do ich zespołu w nadchodzącym sezonie. Będzie to jego druga przygoda w klubie. (...)
30
W dniu dzisiejszym list intencyjny deklarujący występy w ekipie Włókniarza Częstochowa podpisał Duńczyk, Nicolai Klindt. W mijającym sezonie 27-latek reprezentował barwy Orła Łódź,(...)
0
Głowna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała w dniu dzisiejszym, zawieszenie zawodników : Paweł Miesiąc, Andrij Karpow oraz Nicoli Klindt zostało zniesione. (...)
0
Podczas meczu ligi duńskiej, Nicolai Kilndt w wyniku upadku doznał kontuzji. Zawodnika czeka dłuższa przerwa w startach.(...)
0
Inauguracyjne zwycięstwo Orła i kolejna porażka Startu Gniezno. Jak zawodnicy skomentują dzisiejsze zawody?(...)
0
Duńczyk Nicolai Klindt podpisał niedawno list intencyjny z Orłem Łódź. W minionym sezonie 25 - latek zdobywał punkty w barwach PGE Marmy Rzeszów.(...)
0
W sobotni wieczór rozegrano jedno spotkanie Elite League, w którym "Lwy" dzięki zwycięstwu 5:1 w ostatnim biegu pokonały "Wilki" 47:45.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com