KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
NIEMCY - Wiadomości
2
Drużyna MC Nordstern Straslund pokonał dotychczasowego mistrza Niemiec AC Landshut 51:37 i wygrała rozgrywki Speedway Bundesligi 2015. W składzie Północnych Gwiazd wystąpiło dwóch (...)
4
W pierwszym meczu finałowym niemieckiej Bundesligi AC Landshut pokonali na własnym torze drużynę MC Nordstern Stralsund 46:40. Rewelacyjny występ zaliczył Patryk Dudek, który zdoby(...)
0
Wczoraj w niemieckim Wittstock odbył się test mecz pod nazwą "Pokal fur Frieden und Freundschaft" pomiędzy reprezentacją Niemiec a Rosji. Po zaciętym spotkaniu zwycięstwo jednym pu(...)
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się druga runda SEC. Tym razem najlepsi żużlowcy w Europie będą ścigać się w niemieckim Landshut. Faworytem gospodarzy jest Martin Smolinski, który(...)
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się druga runda SEC. Tym razem najlepsi zawodnicy w Europie będą ścigać się w niemieckim Lanshut. Dziś poznaliśmy listę startową na te zawody.(...)
0
10 lat temu
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację na żywo z II Rundy Speedway Best Pairs w Gustrow!(...)
0
Spotkanie inauguracyjne w Niemczech, w którym drużyna AC Landshut miała podejmować Wolfslake Falubaz Berlin, zostało odwołane ze względu na zły stan toru.(...)
0
Podczas gdy emocje związane z pierwszą rundą Speedway Best Pairs Cup jeszcze nie opadły, 11 kwietnia czeka nas kolejna runda z tego cyklu. Znamy już oficjalną listę startową na to (...)
0
10 lat temu
Wolfslake Falubaz Berlin pozyskał zawodnika na sezon 2015. Nowym nabytkiem zespołu z Berlina jest Duńczyk Anders Thomsen.(...)
0
Współpraca Niemców z One Sport dała im pretekst, aby przeprowadzić modernizację stadion MC Guestrow. Koszt remontu szacowany jest na ok 800 tysięcy euro. (...)
0
Wolfe Wittstock planuje uruchomić szkółkę żużlową. Rolę trenera i mentora dla adeptów speedwaya ma pełnić obecny Indywidualny Mistrz Europy, Emil Sajfutdinow.(...)
0
MSC Brokestedt pokonało w rewanżu drużynę AC Landshut 53-40, zdobywając tytuł mistrza Niemiec. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Joonas Kylmaekorpi.(...)
0
W niedzielę w Olching odbył się turniej indywidualny o Złotą Wstęgę, w którym z kompletem punktów wygrał Robert Miśkowiak. Zawodnik KMŻ Lublin na podium wyprzedził uczestnika cyklu(...)
0
28 marca w Toruniu zostanie zainaugurowany pierwszy z trzech turniejów o Nieoficjalne Mistrzostwo Świata Par. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki zespołów, które (...)
0
Tak jak wcześniej informowaliśmy Niemieckie miasteczko Güstrow ugości pierwszy turniej przyszłorocznej serii Speedway European Championships. Zawody zaplanowano 6 lipca 2014 rok(...)
0
Praktycznie znany jest terminarz cyklu Speedway Grand Prix w roku 2014. Jedyną niewiadomą jest czy Bydgoszcz zdecyduje się zorganizować pierwszą europejską rundę pod koniec kwietn(...)
0
1 Kwietnia startuje tegoroczna edycja żużlowej Bundesligi w Niemczech. Swój start w lidze potwierdziło pięcioro zawodników z Polski.(...)
0
Przed chwilą w niemieckim Landshut zakończył się finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy w składzie Kacper Gomólski, Tobiasz Musielak, Piotr Pawlicki, Łukasz Sówka i P(...)
0
Przed chwilą w King's Lynn zakończył się drugi półfinał DPŚ. Po emocjonującej walce zwyciężyli Australijczycy - 45 pkt przed Wielką Brytanią 41 pkt, Czechami 30 oraz Niemcami 15 pk(...)
0
Przed chwilą w niemieckim Neustadt Donau zakończyła się runda kwalifikacyjna indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody, po dodatkowym wyścigu wygrał Polak Patryk Dudek. Dru(...)