Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
114
Mads Hansen przez kolejny rok będzie zawodnikiem OK Bedmet Kolejarz Opole. Dla 20-letniego Duńczyka będzie to trzeci sezon spędzony w klubie z Opola.(...)
500
Kamil Brzozowski zasili drugoligowy OK Bedmet Kolejarz Opole, mającego pierwszoligowe aspiracje w nadchodzącym roku.(...)
109
Dzisiaj poznaliśmy nowego menadżera opolskiej drużyny oraz pierwsze wzmocnienie przyszłorocznego składu OK Bedmet Kolejarza Opole. (...)
719
OK Bedmet Kolejarz Opole od sezonu przyszłego będzie miał nowego menadżera. Dzisiaj oficjalnie z klubem pożegnał się Marek Mróz, pod którego skrzydłami opolski zespół zakończył teg(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole rozgromił na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na własnym torze OK Bedmet Kolejarza Opole w stosunku 57:33 i awansowały do eWinner 1. Ligi Żużlowej. Kontuzji, najprawdopodobniej złamania obojczyka, doznał (...)
103
Takiego spotkania w tym sezonie II ligi żużlowej jeszcze nie było. Po dwóch miesiącach zmagań i ośmiu odjechanych spotkaniach stają naprzeciw siebie lider i wicelider tabeli, będąc(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 59:31. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu trafia na konto ekipy z Opola.(...)
1
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
211
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe OK Bedmet Kolejarza Opole w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
RTŻ Rzeszów rozgromił na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
74
Rzeszowscy kibice, spragnieni ligowych emocji będą mieli zaszczyt jako pierwsi poczuć zapach metanolu na drugoligowych torach. Na dzień dobry zapowiada się bardzo ciekawe widowisko(...)
0
Opolski OK Bedmet Kolejarz dopiero co rozpoczął jazdy treningowe przed opóźnionym sezonem, a już pozyskał dwóch zawodników. Jako gość do 23 lat w barwach klubu z Opola startować (...)
0
W tym roku zaplanował zakończyć niezwykle bogatą karierę. Miał pożegnać się ze swoimi kibicami w Anglii, Polsce, a przede wszystkim w Danii. Jednak przez niezwykle trudne czas jaki(...)
0
10 miesięcy temu
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)
128
Trójka juniorów Stelmet Falubazu Zielona Góra w nadchodzącym sezonie będzie dodatkowo reprezentowała barwy drugoligowego OK Bedmet Kolejarza Opole.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com