Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
129
2 tygodnie temu
Opolski Kolejarz jeszcze nie zakończył tworzyć formacji juniorskiej na przyszły sezon. Kontrakt potwierdził wychowanek klubu Oskar Stępień oraz nowy nabytek Szwed, Theo Johansson.(...)
298
Jakub Krawczyk i Jakub Poczta "gośćmi" w Opolu.(...)
791
Adrian Cyfer został nowym nabytkiem OK Bedmet Kolejarz Opole. Ten kontrakt jest jednym z ostatnich w opolskim zespole. Do zamknięcia okna transferowego w Opolu pozostało już najpra(...)
540
OK Bedmet Kolejarz Opole ogłosił dzisiaj pozyskanie drugiego Szweda. Z rybnickiego ROW-u na przenosiny do drugoligowego klubu z Opola zdecydował się Pontus Aspgren.(...)
104
Andriej Kudriaszow parafował dzisiaj kontrakt na mocy, którego pozostaje w Opolu na kolejne dwa lata.(...)
119
Jacob Thorssel oraz Oskar Polis postanowili pozostać na kolejny sezon w OK Bedmet Kolejarzu Opole.(...)
397
Jacob Thorsell zostaje w Opolu.(...)
493
Mads Hansen nowym zawodnikiem Landshut.(...)
105
Mads Hansen za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych podziękował klubowi OK Bedmet Kolejarz Opole za współpracę. (...)
224
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W pierwszym meczu finałowym 2.Ligi żużlowej Trans MF Landshut Devils na własnym torze pokonało OK Bedmet Kolejarz Opole 52:38. Tym samym Diabły z Landshut przyjadą za tydzien do O(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
130
OK Bedmet Kolejarz Opole wypożyczył do końca sezonu Bartłomieja Kowalskie z Eltrox Włókniarz Częstochowa.(...)
1
Do sporego zamieszania doszło w dzisiejszym meczu 2.Ligi żużlowej pomiędzy Opibet Lokomotiv Daugavpils a OK Bedmet Kolejarzem Opole. (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
763
Terminy i godziny meczów o awans do 1 ligi(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
324
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze 7R Stolaro Stal Rzeszów w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy z dwumeczu trafia na konto(...)
101
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
126
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com