Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
0
4 tygodnie temu
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)
128
Trójka juniorów Stelmet Falubazu Zielona Góra w nadchodzącym sezonie będzie dodatkowo reprezentowała barwy drugoligowego OK Bedmet Kolejarza Opole.(...)
464
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w naj(...)
57
Fin, Tero Aarnio dzisiaj podpisał kontrakt z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Umowa obowiązywać będzie na sezon 2020.(...)
33
5 miesięcy temu
Dobra wiadomość?(...)
1
Kolejarz Opole przekazał informację o kolejnym zawodniku, który będzie w przyszłym sezonie startował w ich barwach. (...)
18
Hubert Łęgowik zdecydował się przedłużyć kontrakt z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Dla wychowanka częstochowskiego Włókniarza będzie to trzeci sezon spędzony w barwach opolskiego klub(...)
124
Związany z OK Bedmet Kolejarzem Opole 41-letni Duńczyk Bjarne Pedersen ogłosił, że sezon 2020 będzie dla niego ostatnim w karierze.(...)
149
Dwójka Duńczyków: Bjarne Pedersen oraz Mads Hansen zdecydowała się przedłużyć kontrakty z opolskim klubem. Obaj zawodnicy w kończącym się sezonie byli siłą pociągową Kolejarza Opol(...)
0
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 51:39. Dzięki dzisiejszej wygranej to właśnie ekipa z poznania uzyskała awans do finał(...)
5
W Poznaniu powalczą o odwrócenie wyniku z Opola. W rundzie zasadniczej, na własnym torze Poznań przegrał tylko raz, w 14. kolejce z ... OK Bedmet Kolejarzem Opole. W drugim meczu p(...)
337
Za nami pierwsze mecze półfinałowe w 2.Lidze żużlowej. Opolski Kolejarz odniósł zwycięstwo, lecz nie na tyle przekonywujące co powoduje, że w Poznaniu zobaczymy ciekawe i zapewne e(...)
168
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Spotkanie było naprawdę emocjonujące. W kilku przypadkach nerwy udzielały się także w parku maszyn. Z naszym portalem kilku bohaterów tego popołudnia podzieliło się swoją oceną dot(...)
1
Niepewna pogoda w Poznaniu nie odstraszyła kibiców, którzy licznie zjawili się na stadionie w lasku golęcińskim, aby w ostatniej kolejce rundy zasadniczej emocjonować się walką mie(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
W Pile ostatni mecz sezonu dla Polonii i Wandy Kraków. Emocji większych raczej nie będzie. Smaczku dodać powinien występ Sindy Weber, który powinien być debiutem kobiety w ligowej (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 73:14. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
20
Nikomu nie można odmówić walki ale trzeba też chcieć walczyć.(...)
59
Klęską gospodarzy zakończył się hit 13 rundy w 2.Lidze żużlowej, w którym to OK Bedmet Kolejarz Opole podejmował u siebie Zooleszcz Polonia Bydgoszcz. Goście z Bydgoszczy wygrali w(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com