Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
104
OK Bedmet Koleajrz Opole, po kolejnej nieudanej próbie awansu do eWinner 1 Ligi Żużlowej, rozpoczął budowę składu na sezon 2023. Klub już pochwalił się przedłużeniem umowy z dwoma (...)
102
Przy okazji egzaminu na licencję porozmawialiśmy z prezesem Zygmuntem Dziembą o zakończonym sezonie 2022 oraz planach na rok 2023(...)
184
Kolejarz Opole wygrał rewanżowy mecz z PSŻ-te, Poznań 46:44, ale nie zdołał odrobić strat z pierwszego spotkania, w którym "Skorpiony" wygrały szesnastoma punktami. Po meczu krótki(...)
109
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
3 tygodnie temu
Niedzielny mecz finałowy 2.Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole ze SpecHouse PSŻ Poznań ze względu na niekorzystne warunki torowe został odwołany.(...)
213
Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na rewanż meczu finałowego 2.Ligi żużlowej. W pierwszym meczu rozegranym w Poznaniu zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 53:37.(...)
101
Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz finałowy 2.Ligi żużlowej w wykonaniu OK Bedmet Kolejarza Opole. Opolanie w Poznaniu przegrali 16 punktami i przed rewanżem w Opolu znajdują się (...)
33
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Philip Hellstroem Baengs w przyszłym tygodniu zostanie wypożyczony przez OK Bedmet Kolejarz na dwa finałowe mecze 2. Ligi żużlowej. Junior Reprezentacji Szwecji będzie tym samym cz(...)
105
OK Bedmet Kolejarz Opole w sobotnie popołudnie zapewnił sobie miejsce w finale drugiej ligi żużlowej, pokonując przed własną publicznością Opibet Lokomotiv Daugavpils. Nie wiadomo (...)
432
OK Bedmet Kolejarz Opole w sobotnie popołudnie pokonał na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Opolanie zapewnili sobie awans do finału drugiej ligi żużlowej(...)
84
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
282
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
683
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Już w sobotę dojdzie do pojedynku pomiędzy liderem 2 Ligi żużlowej OK Bedmet Kolejarz Opole a Texom Stalą Rzeszów. Kolejarz chce zaklepać sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli, S(...)
103
Paweł Tomkowicz ocenił dzisiejsze spotkanie pomiędzy Opibet Lokomotiv Daugavpils i OK Bedmet Kolejarz Opole. Mecz zakończył się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 49:41.(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Kibice z Opola w obecnym sezonie nie obejrzą już meczów Ekstraligi U-24 na swoim stadionie. WTS Wrocław wraca na własny owal. (...)
0
Już w najbliższy piątek, tj. 08.07 na stadionie żużlowy w Daugavpils dojedzie do pojedynku na szczycie 2 Ligi Żużlowej pomiędzy Lokomotivem Daugavpils a Kolejarzem Opole. (...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com