Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Drugi półfinał 2.Ligi żużlowej w Gneźnie
 16.09.2023 11:12
Sezon 2023 wkroczył w decydującą fazę. Przed nami najważniejsze rozstrzygnięcia. Czas na rewanżowe, półfinałowe spotkanie z OK Bedmet Kolejarzem Opole. W pierwszym meczu, w Stolicy Polskiej Piosenki, górą byli czerwono-czarni, którzy zwyciężyli 46:44. W sobotę mecz w Gnieźnie - sztaby szkoleniowe awizowały składy - obie drużyny przystąpią do rywalizacji w najsilniejszych zestawieniach.
Opolanie przyjadą do Pierwszej Stolicy ze swoim liderem - Oskarem Polisem. W składzie Kolejarza są także Adam Ellis i dobrze spisujący się na drugoligowych torach Robert Chmiel. Seniorskie zestawienie uzupełnia Emil Breum - Duńczyk zgłoszony został na pozycji U24. Młodzieżową parę naszych sobotnich gości stworzą Piotr Świercz i Nazar Parnicki.
 
 
W składzie Ultrapur Startu jedno zmiana. Menadżer Tomasz Fajfer desygnował do boju Zbigniewa Sucheckiego, który zastąpi Kacpra Gomólskiego. Kibice w Gnieźnie mocno liczą, że dobrą dyspozycję na domowym torze utrzymają Sam Masters i Tim Sorensen, a ważne punkty dołożą Josh Pickering i Hubert Łęgowik. Młodzieżowy duet stanowi Mikołaj Czapla i Szwed Casper Henriksson.
 
 
Obie drużyny spotkały się przy W25 w rundzie zasadniczej. Wtedy górą byli zdecydowanie gnieźnianie. Podopieczni Tomasza Fajfera wygrali 60:30. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się w sobotnie popołudnie - zapraszamy na stadion przy Wrzesińskiej - emocji z pewnością nie zabraknie! Pierwszy bieg o godzinie 16:30.
 
 
 
OK Bedmet Kolejarz Opole:
1.
2. Robert Chmiel
3. Adam Ellis
4. Emil Breum (U24)
5. Oskar Polis
6. Piotr Świercz
7. Nazar Parnicki
8. Esben Hjerrild 
 
 
Ultrapur Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Tim Sorensen (U24)
11. Sam Masters
12. Zbigniew Suchecki
13. Josh Pickering
14. Casper Henriksson
15. Mikołaj Czapla
 
Początek zawodów godz. 16:30
Redakcja (za: inf.prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com