Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:00
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji d dwóch dzisiejszych spotkań PGE Ekstraligi.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK KOCIEMBA - Wiadomości
0
Warsztat klubowy I – ligowca Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski ma nowego pracownika. Został nim były żużlowiec m.in. ostrowskiego klubu Patryk Kociemba. Na początku ma z(...)
0
Jak już informowaliśmy, młodzieżowiec Betardu Sparty Wrocław, Patryk Kociemba po upadku w MMPPK w Poznaniu trafił do tamtejszego szpitala z urazem głowy. Zawodnik jest obecnie w śp(...)
0
Żużlowiec Betardu Sparty Wrocław Patryk Kociemba uległ poważnej kontuzji podczas środowych zawodów w Poznaniu. Z urazem głowy przebywa w poznańskim szpitalu. (...)
0
W trwających finałowych zawodach Ligi Juniorów w Zielonej Górze upadek w 11 biegu zanotował zawodnik Betardu Sparty Wrocław Patryk Malitowski. Młody zawodnik tor opuścił w karetce,(...)
0
Wtorkowa Młodzieżowa Liga Śląska zakończyła się zwycięstwem Patryka Malitowskiego z Betardu Sparty Wrocław. Młody zawodnik był prawie nieomylny na torze w Rzeszowie. Podium uzupełn(...)
0
Junior WTSu Betardu Wrocław, Patryk Kociemba zostanie wkrótce przetransportowany do szpitala we Wrocławiu. Młody zawodnik, po upadku w MMPPK w Poznaniu przebywał w śpiączce. Kilka (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com