Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
DPV Logistic Team Północ
vs
Elnaft Team Południe
Dzisiaj o 18:45
Polecamy
Nowy mechanik w ostrowskim klubie
 16.02.2020 16:03
Warsztat klubowy I – ligowca Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski ma nowego pracownika. Został nim były żużlowiec m.in. ostrowskiego klubu Patryk Kociemba. Na początku ma zając się motocyklami juniorów oraz szkółki żużlowej.

Patryk, syn Piotra nie zrobił takiej kariery jak jego ojciec. Karierę sportową zakończył po wejściu w wiek seniora: Wiadomo, że ta moja przygoda ze sportem żużlowym mogła się inaczej potoczyć. Brak sprzętu, trochę pecha i kontuzje wyhamowały mnie i po wieku juniorskim zakończyłem starty – mówi nowy mechanik klubowy.

 

Jednak nowa funkcja nie będzie dla Patryka czym obcym. Przed podjęciem pracy w klubie Kociemba nabrał doświadczenia. Pracowałem u kilku zawodników. Jeździłem również z Łukaszem Sówką. Jako szkółkowicz miałem to szczęście, że w klubie pracował wówczas Ryszard Małecki. To on właśnie przekazywał mi swoją wiedzę odnośnie mechaniki. Teraz sam będę dzielił się moim doświadczeniem z juniorami i adeptami szkółki żużlowej. Moim zadaniem będzie dbanie właśnie o sprzęt młodzieżowców i szkółkowiczów. Będę im pomagał w trakcie treningów i jeździł z nimi na zawody.

 

Z nowego nabytku radości nie kryje prezes klubu Radosław Strzelczyk, tym bardziej że jest to człowiek związany z Ostrowem. Poszerzyliśmy kadrę naszego teamu. Dołączył do nas Patryk Kociemba w roli mechanika klubowego. Będzie on pomagał naszej młodzieży, bo Mariusz Staszewski nie jest już w stanie sam wszystkiego ogarniać. Tych motocykli jest coraz więcej, młodzieży jest więcej i potrzeba było nowej osoby. Mechanik klubowy będzie dbał nie tylko o sprzęt na miejscu, ale także jeździł z juniorami na zawody młodzieżowe, a także ligowe. To kolejny krok, by nasz klub działał coraz bardziej profesjonalnie. Cieszy to, że dołączył do nas ostrowianin, były żużlowiec ostrowskiego klubu.

 

                              

                              Patryk Kociemba będzie dbał o zaplecze sprzętowe ostrowskiej młodzieży

Michał Lewandowski (za: strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com