PATRYK MALITOWSKI - Wiadomości
0
Drużyna Betard Sparty Wrocław przed sezonem promuje klub wśród dzieci i młodzieży. Wcześniej żużlowcy odwiedzili przedszkole w Kiełczowie, a wczoraj byli w Gimnazjum nr 14 im. H. K(...)
0
21 lutego 2013r. żużlowcy Betard Sparty Wrocław odwiedzili przedszkole ?Klub Kubusia Puhatka? w podwrocławskim Kiełczowie. Zawodnicy m.in. opowiadali o swoim zawodzie i pokazywali (...)
0
Pechowo zakończył się udział Patryka Malitowskiego w turnieju par juniorów organizowanego dzisiaj przez Włókniarz Częstochowa. Swój pierwszy bieg wygrał, w drugim prowadził, lecz n(...)
0
Jednym z juniorów, którzy skorzystali na przepisie o trzech regulaminowych startach w Speedway Ekstralidze jest Patryk Malitowski. Dodatkowo Malitowski miał jeszcze sporo szczęścia(...)
0
Sezon 2011 dla zespołu Betard Sparty Wrocłąw nie był wielce udany. Szóste miejsce to dla wrocławskich kibiców pamiętających wielkie sukcesy jej Sparty to nie jest szczyt marzeń. Al(...)
0
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin w meczu wyjazdowym pokonał dziś ekipę gospodarzy Lubawa Litex Ostrów. Spotkanie od samego początku dostarczało wielu emocji kibicom. Jednak między innymi(...)
0
W trwających finałowych zawodach Ligi Juniorów w Zielonej Górze upadek w 11 biegu zanotował zawodnik Betardu Sparty Wrocław Patryk Malitowski. Młody zawodnik tor opuścił w karetce,(...)
0
Patryk Malitowski zwyciężył i zdobył Puchar Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka. Przegrał tylko raz z drugim zawodnikiem turnieju Dawidem Stachyrą.(...)
0
Wtorkowa Młodzieżowa Liga Śląska zakończyła się zwycięstwem Patryka Malitowskiego z Betardu Sparty Wrocław. Młody zawodnik był prawie nieomylny na torze w Rzeszowie. Podium uzupełn(...)