Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PETER KARLSSON - Wiadomości
92
Prezes ROW-u Rybnik oznajmił na dzisiejszej konferencji, że podjął próbę zakontraktowania nowego zawodnika. (...)
104
Pierwszego dnia kwietnia na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie odbył się turniej pożegnalny Petera Karlssona. Drużyna TŻ Ostrovii z gwiazdami "czarnego sportu" w składzie, pokona(...)
0
W sobotnie popołudnie 1 kwietnia odbędzie się pożegnalny turniej Petera Karlssona w Ostrowie Wielkopolskim.(...)
103
Na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się turniej PK The Final Word. Kibice żużla z Ostrowa i całej Polski pożegnają szwedzkiego mistrza już w sobotę 1 kwietnia.(...)
0
19 marca turniejem pt. PK - The Final Word, Peter Karlsson pożegna się brytyjskimi kibicami, którzy mieli okazję podziwiać jazdę szwedzkiego okularnika przez niemal 26 sezonów. Poż(...)
103
Max , który w zeszłym sezonie zakończył swoja żużlową karierę przyleci wraz z Magnusem Karlssonem do Wielkiej Brytanii na "PK - The Final Word", czyli pożegnalny turniej ich brata,(...)
108
W niedzielę 19 marca Peter Karlsson swoim turniejem "PK-The Final Word" pożegna się z kibicami. Ujawniono nazwisko pierwszego uczestnika tego wydarzenia.(...)
811
Na 1 kwietnia na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie zaplanowano turniej pożegnalny Petera Karlssona, PK The Final Word Ostrów Wielkopolski. Dzisiaj podczas konferencji prasowej, (...)
102
Ikona szwedzkiego speedwaya oficjalnie kończy karierę w Wielkiej Brytanii. Peter Karlsson pożegna się z występami na Wyspach Brytyjskich zorganizowanym na tą okazję specjalnym turn(...)
104
Szwed Peter Karlsson ogłosił koniec żużlowej kariery. "Okularnik" spędził na torze ponad 30 lat swojego życia.(...)
0
W drugim poniedziałkowym spotkaniu Elite League Wolverhampton Wolves pokonało na własnym obiekcie drużynę Coventry Bees 48:42. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził bezbłędny Fredri(...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, żużlowcy Wolverhampton Wolves pokonali na własnym torze zawodników z Manchesteru ośmioma punktami. To pierwsze zwyc(...)
0
45-letni Szwed w sobotę podpisał tzw. kontrakt warszawski z Drużynowym Mistrzem Polski - Stalą Gorzów. Szanse "Pikeja" na starty w gorzowskim zespole są bardzo niewielkie, a podpis(...)
0
Większość klubów polskich lig żużlowych ma już praktycznie skompletowane składy, wyjątkiem tu jest Kolejarz Opole, który nie ma wciąż ani jednego zawodnika. My postanowiliśmy przyj(...)
0
Klub z Wolverhampton poinformował dziś, że do drużyny ?Wilków? wraca Peter Karlsson. Na Monmore Green popularny ?PiKej? spędził większość swojej kariery, jeśli chodzi o starty w An(...)
0
Wciąż nie wiadomo jakim składem w sezonie 2015 będzie dysponowało Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa. W kręgu zainteresowań częstochowskiego klubu jest kilku zawodników.(...)
0
W sobotni wieczór rozegrano jedno spotkanie Elite League, w którym "Lwy" dzięki zwycięstwu 5:1 w ostatnim biegu pokonały "Wilki" 47:45.(...)
0
W drugim piątkowym spotkaniu Elite League ekipa The Lakeside Hammers pokonała na własnym obiekcie King's Lynn Starts 47:43.(...)
0
"Asy" po emocjonującym spotkaniu zremisowały z "Młotami" na własnym obiekcie.(...)
0
W dniu dzisiejszym w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się prezentacja drużyny na sezon 2014. Zarząd przygotował niespodzianki dla kibiców Ostrovii, jedną z nich jest przedłużenie kont(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com