Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PETER KARLSSON - Wiadomości
92
Prezes ROW-u Rybnik oznajmił na dzisiejszej konferencji, że podjął próbę zakontraktowania nowego zawodnika. (...)
104
Pierwszego dnia kwietnia na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie odbył się turniej pożegnalny Petera Karlssona. Drużyna TŻ Ostrovii z gwiazdami "czarnego sportu" w składzie, pokona(...)
0
W sobotnie popołudnie 1 kwietnia odbędzie się pożegnalny turniej Petera Karlssona w Ostrowie Wielkopolskim.(...)
103
Na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się turniej PK The Final Word. Kibice żużla z Ostrowa i całej Polski pożegnają szwedzkiego mistrza już w sobotę 1 kwietnia.(...)
0
19 marca turniejem pt. PK - The Final Word, Peter Karlsson pożegna się brytyjskimi kibicami, którzy mieli okazję podziwiać jazdę szwedzkiego okularnika przez niemal 26 sezonów. Poż(...)
103
Max , który w zeszłym sezonie zakończył swoja żużlową karierę przyleci wraz z Magnusem Karlssonem do Wielkiej Brytanii na "PK - The Final Word", czyli pożegnalny turniej ich brata,(...)
108
W niedzielę 19 marca Peter Karlsson swoim turniejem "PK-The Final Word" pożegna się z kibicami. Ujawniono nazwisko pierwszego uczestnika tego wydarzenia.(...)
811
Na 1 kwietnia na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie zaplanowano turniej pożegnalny Petera Karlssona, PK The Final Word Ostrów Wielkopolski. Dzisiaj podczas konferencji prasowej, (...)
102
Ikona szwedzkiego speedwaya oficjalnie kończy karierę w Wielkiej Brytanii. Peter Karlsson pożegna się z występami na Wyspach Brytyjskich zorganizowanym na tą okazję specjalnym turn(...)
104
Szwed Peter Karlsson ogłosił koniec żużlowej kariery. "Okularnik" spędził na torze ponad 30 lat swojego życia.(...)
0
W drugim poniedziałkowym spotkaniu Elite League Wolverhampton Wolves pokonało na własnym obiekcie drużynę Coventry Bees 48:42. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził bezbłędny Fredri(...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, żużlowcy Wolverhampton Wolves pokonali na własnym torze zawodników z Manchesteru ośmioma punktami. To pierwsze zwyc(...)
0
45-letni Szwed w sobotę podpisał tzw. kontrakt warszawski z Drużynowym Mistrzem Polski - Stalą Gorzów. Szanse "Pikeja" na starty w gorzowskim zespole są bardzo niewielkie, a podpis(...)
0
Większość klubów polskich lig żużlowych ma już praktycznie skompletowane składy, wyjątkiem tu jest Kolejarz Opole, który nie ma wciąż ani jednego zawodnika. My postanowiliśmy przyj(...)
0
Klub z Wolverhampton poinformował dziś, że do drużyny ?Wilków? wraca Peter Karlsson. Na Monmore Green popularny ?PiKej? spędził większość swojej kariery, jeśli chodzi o starty w An(...)
0
Wciąż nie wiadomo jakim składem w sezonie 2015 będzie dysponowało Stowarzyszenie CKM Włókniarz Częstochowa. W kręgu zainteresowań częstochowskiego klubu jest kilku zawodników.(...)
0
W sobotni wieczór rozegrano jedno spotkanie Elite League, w którym "Lwy" dzięki zwycięstwu 5:1 w ostatnim biegu pokonały "Wilki" 47:45.(...)
0
W drugim piątkowym spotkaniu Elite League ekipa The Lakeside Hammers pokonała na własnym obiekcie King's Lynn Starts 47:43.(...)
0
"Asy" po emocjonującym spotkaniu zremisowały z "Młotami" na własnym obiekcie.(...)
0
W dniu dzisiejszym w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się prezentacja drużyny na sezon 2014. Zarząd przygotował niespodzianki dla kibiców Ostrovii, jedną z nich jest przedłużenie kont(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com