Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PETER KARLSSON - Wiadomości
0
David Bellego francuski żużlowiec, który wystąpił w Łańcuchu Herbowym miasta Ostrowa Wielkopolskiego jest pewny podpisania kontraktu na starty w Ostrowie Wielkopolskim, bardzo blis(...)
0
We wczorajszym meczu drużyn King's Lynn Stars i The Lakeside Hammers. Peter Karlsson w gonitwie 15 brał udział w bardzo groźnie wyglądającej kraksie. Szwed został odwieziony do mie(...)
0
Po emocjonującym pojedynku Renault Zdunek Wybrzeże pokonało na swoim torze ekipę z Ostrowa Wielkopolskiego. Poniżej prezentujemy wypowiedzi przedstawicieli obu ekip po zakończonym (...)
0
Po wyrównanym i pełnym walki meczu Renault Zdunek Wybrzeże pokonało Ostrovię Ostrów Wlkp 47:43. Gdańszczanie zdobyli również punkt bonusowy. (...)
0
Już tylko kilka dni dzielą nas od startu Drużynowego Pucharu Świata. W najbliższą sobotę reprezentacje: Rosji, Australii, Polski i Łotwy zagoszczą w Częstochowie. Drugi półfinał od(...)
0
We wczorajszym meczu Elite Leauge pomiędzy drużynami The Lakeside Hammers, a Belle Vue Aces w biegu numer 10 na tor upadł Peter Karlsson. Szwed doznał wstrząśnienia mózgu. (...)
0
12 lat temu
Dziś w Żarnowicy odbędzie się Challange Indywidualnych Mistrzostw Europy. Doszło do zmiany, za Szweda Petera Karlssona wystartuje Maciej Janowski. (...)
0
Zwycięstwami gospodarzy zakończyły się piątkowe mecze Elite League. The Lakeside Hammers pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 52:38. Po upadku w swoim trzecim starcie z zawodów(...)
0
W zaległym spotkaniu III kolejki 1 ligi na własnym torze po emocjonującym pojedynku drużyna LW KMŻ Lublin pokonała ŻKS Ostrovię Ostrów 46:43. Zapraszamy do lektury po meczowych wyp(...)
0
GKM Grudziądz odniósł w niedziele pewne zwycięstwo nad zespołem z Ostrowa. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili Andriej Karpow oraz Chris Harris. Poniżej prezentujemy pomeczowe wy(...)
0
W najbliższy piątek o godzinie 19 odbędzie się zaległy mecz pomiędzy drużyną ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia, a Kolejarzem Rawag Rawicz. Pod numerem dziesiątym w składzie gospodar(...)
0
Na kolejny sezon starartów w barwach Ostrovii Ostrów Wlkp., zdecydował się Peter Karlsson. Szwedzki 43-latek, którego KSM będzie wynosić 7,27 spędzi z przerwami w ostrowskim klubie(...)
0
Na stadionie jest już zamontowana dmuchana banda, wszystko wskazuje na to, że mecz się odbędzie. (...)
0
Bardzo prawdopodobne jest to, że mecz w Lublinie zostanie odwołany z powodu band które nie pasują.(...)
0
Dziś w Lublinie o godzinie 19:00 tamtejszy Lubelski Węgiel KMŻ podejmował będzie gości ŻKS Ostrovia. W zespole z Ostrowa Wielkopolskiego zabraknie w tym mecz lidera, Petera Karlss(...)
0
W piątek wieczorem odbyła się oficjalna konferencja prasowa , na której to Peter Karlsson złożył podpis po kontraktem, który zobowiązuje go do startów w sezonie 2012 w barwach Ost(...)
0
Peter Karlsson jest aktualnie związany kontraktem warszawskim z zespołem Włókniarza Częstochowa, jednak jak się okazuję, Szwed zostanie wypożyczony do I ligowego klubu z Ostrowa. D(...)
0
18 marca na torze w Sheffield odbędzie się pożegnalny turniej Shane'a Parkera. Udział w zawodach zapowiedzieli kolejni zawodnicy, z Taiem Woffindenem i Peterem Karlssonem na czele.(...)
0
"Umowami warszawskimi" związali się z częstochowskim Włókniarzem Peter Karlsson, Lukas Dryml i Mateusz Kowalczyk.Wszyscy trzej zawodnicy w przeszłości reprezentowali barwy biało-zi(...)
0
Fart, kombinacje z torem, fart. Tak najczęściej kibice żużla w Polsce tłumaczą utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej częstochowskiego Włókniarza. Mało kto zauważa, że ang(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com