Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PETER KILDEMAND - Wiadomości
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 62:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Enea Polonia Piła w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
49. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zakończyły się zwycięstwem Mikkela Michelsena. Na drugim miejscu uplasował się Maksym Drabik, a trzeci był Leon Madse(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W bardzo niefortunny sposób zakończyło się niedzielne, wyjazdowe spotkanie dla Petera Kildemanda.(...)
108
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 37:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Gnieźnieńscy kibice, zarząd, całe Gniezno i połowa środowiska żużlowego przecierała oczy ze zdumienia. W niedzielne popołudnie Aforti Start gościł Orzeł Łódź. Do tego stopnia, że o(...)
142
Wczoraj poznaliśmy awizowany skład na pierwszy ligowy mecz w tym sezonie w Gnieźnie. Menadżer zostawił sobie jednak furtkę w postaci pustego miejsca pod numerem 12. Wahania dotyczy(...)
177
W środowym meczu ligi duńskiej groźnej kontuzji doznał Peter Kildemand. Dopiero co Duńczyk wrócił do jazdy po krótkiej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi to już teraz wi(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
4
Pechowo dla Petera Kildemanda zakończył się sobotni turniej SEC Challenge w węgierskim Nagyhalasz. W piętnastym wyścigu dnia Duńczyk zaliczył upadek, w którym uczestniczył również (...)
100
Duńczyk Michael Jepsen Jensen wygrał rozegrane dzisiaj na torze w Równem eliminacje do Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a podium uzupełnił Peter (...)
307
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy startować będą w przyszłym sezonie w barwach Cash Broker Stali Gorzów. To Duńczycy: Anders Thomsen i Peter Kildemand. (...)
194
Mikkel Michelsen wygrał dzisiejsze eliminacje do Speedway Euro Championship w Debreczynie. Duńczyk w finale pokonał dwóch swoich rodaków - Petera Kildemanda oraz Nicolaia Klindta. (...)
0
W niedzielę do beniaminka PGE Ekstraligi, Unii Tarnów, przyjedzie Get Well Toruń. Gospodarze mają w swoich szeregach kapitalnego w tym sezonie Nickiego Pedersena i specyficzny tor,(...)
323
W piątkowy wieczór w Częstochowie rozegrano pojedynek 2. kolejki PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz podejmował Grupę Azoty Unię Tarnów. Częstochowianie zwyciężyli 54:36.(...)
207
Duńczyk Peter Kildemand ma nadzieję, że zima spędzona bez zmartwień o kontuzje umożliwi mu powrót do najlepszej formy w 2018 roku.(...)
99
Kontrakt z Grupą Azoty Unią Tarnów uzgodnił Peter Kildemand. Duńczyk w minionym sezonie zdobywał punkty dla Fogo Unii Leszno, z którą zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com