Dzisiaj o 20:30
Dzisiaj o 16:00
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomiast w drugim ekipy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno.(...)
PETER LJUNG - Wiadomości
111
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Nicolai Kli(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej w Gnieźnie. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Victor Kulakov oraz Troy Batchel(...)
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
170
Unia Tarnów w najbliższą niedzielę zmierzy się w ramach ostatniej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej z Lokomotivem Daugavpils na wyjeździe. Drużyna z Małopolski przystąpi do tego spotka(...)
0
Głosowanie czytelników ZUZELEND.com na najlepszego zawodnika X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej wygrał Peter Ljung (Unia Tarnów).(...)
148
Zwycięstwem Andersa Thomsena zakończyła się dzisiejsza runda eliminacji do cyklu Grand Prix, która odbyła się na torze w Żarnowicy. Drugie miejsce zajął Martin Vaculik. Podium uzup(...)
0
W poniedziałek odbyło się spotkanie szwedzkiej Allsvenskan, w którym Griparna Nykoping zremisowała na własnym torze z Vargarną Norrkoping 45:45. W drużynie gospodarzy kolejny raz w(...)
14
W niedzielnym spotkaniu czwartej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów 43:35. Mecz zakończono po 13. wyścigu z powodu złego stanu nawier(...)
9
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48(...)
405
Już 24 marca o godzinie 14:45 na łódzkiej Moto Arenie rozpocznie się mecz Północ-Południe, który oficjalnie otworzy w Polsce sezon 2019. Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawił(...)
1
W Tarnowie na poważnie myślą o jak najszybszym powrocie do żużlowej elity. Kolejnym zawodnikiem, który ma pomóc w spełnieniu zadania jest Peter Ljung. Szwed podpisał dwuletni kontr(...)
1
Po podsumowaniu rozgrywek PGE Ekstraligi przyszedł czas na kolejny poziom ligowy - Nice 1. Ligę Żużlową. Kto znalazł się w najlepszym zestawieniu tego sezonu?(...)
0
W niedzielę ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 56:34. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu rybnicki zespół zdobył również punkt bonusowy. Na konferencji pomeczowej(...)
262
Fredrik Lindgren zdobył dzisiaj w Eskilstunie tytuł Indywidualnego Mistrza Szwecji. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Oliver Berntzon, zaś z brązowym medalem na szyi skończył (...)
0
Dwukrotny zwycięzca FIM Speedway World Cup, Peter Ljung, otrzymał dziką kartę na SGP Skandynawii, zaplanowaną na 11 sierpnia.(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na torze w łotewskim Daugavpils zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. W nim zespół Lokomotivu zmierzy się z jedny(...)
104
Gorzowska drużyna w trakcie przygotowań do nowego sezonu postanowiła zabezpieczyć swoje interesy i zakontraktować Szweda jako zawodnika oczekującego.(...)
0
Do kadry gorzowskiej Stali na sezon 2018 dołączył kolejny zawodnik. Będzie nim Szwed, Peter Ljung. (...)