Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Peter Ljung wygrywa Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej w Gnieźnie! (wyniki)
 21.09.2019 17:03
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej w Gnieźnie. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Victor Kulakov oraz Troy Batchelor.

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki:
1. Peter Ljung (Unia Tarnów) (2, 3, 3, 3, 3) 14 - I miejsce w biegu finałowym

2. Viktor Kulakov (Unia Tarnów) (3, 3, 0, 3, 1) 10 - II miejsce w biegu finałowym

3. Troy Batchelor (PGG ROW Rybnik) (2, 2, w, 3, 2, 2, 1) 9 - III miejsce w biegu finałowym
4. Timo Lahti (Lokomotiv Daugavpils) (3, 2, 3, 3, 3) 14 - IV miejsce w biegu finałowym
5. Mateusz Szczepaniak (PGG ROW Rybnik) (3, 3, 1, 2, 2) 11
6. Daniel Jeleniewski (Orzeł Łódź) (2, 3, 3, 1, 2) 11
7. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) (1, u, 3, 1, 3) 8
8. Oliver Berntzon (Car Gwarant Start Gniezno) (1, 2, 2, 2, 1) 8
9. Tobiasz Musielak (Orzeł Łódź) (1, 1, 2, 2, 1) 7
10. Rafał Okoniewski (Orzeł Łódź) (0, 2, 2, 2, 0) 6
11. Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów) (2, d, 1, 1, 2) 6
12. Rohan Tungate (Orzeł Łódź) (2, 0, 3) 5
13. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (3, 1, w) 4
14. Mikkel Bech (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (1, 1, 0, 0, 1) 3
15. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) (0, 0, 1, 1, 0) 2
16. Jacob Thorssell (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (0, 0, 1, 0, 0) 1
17. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów) (0) 0
18. Kevin Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) (0, 0, 0) 0

Bieg po biegu:
1. Timo Lahti, Troy Batchelor, Oliver Berntzon, Tomasz Gapiński 
2. Krystian Pieszczek, Peter Ljung, Tobiasz Musielak, Rafał Okoniewski 
3. Viktor Kulakov, Daniel Jeleniewski, Adrian Gała, Jacob Thorssell 
4. Mateusz Szczepaniak, Grzegorz Walasek, Mikkel Bech, Kacper Woryna 
5. Peter Ljung, Timo Lahti, Adrian Gała (u), Grzegorz Walasek (d)
6. Daniel Jeleniewski, Oliver Berntzon, Tobiasz Musielak, Kacper Woryna 
7. Viktor Kulakov, Rafał Okoniewski, Mikkel Bech, Kevin Fajfer
8. Mateusz Szczepaniak, Troy Batchelor, Krystian Pieszczek, Jacob Thorssell 
9. Timo Lahti, Tobiasz Musielak, Mateusz Szczepaniak, Viktor Kulakov 
10. Peter Ljung, Oliver Berntzon, Jacob Thorssell , Mikkel Bech 
11. Adrian Gała, Rohan Tungate, Kacper Woryna, Krystian Pieszczek (su/w)
12. Daniel Jeleniewski, Rafał Okoniewski, Grzegorz Walasek, Troy Batchelor (w)
13. Timo Lahti, Rafał Okoniewski, Kacper Woryna, Jacob Thorssell 
14. Viktor Kulakov, Oliver Berntzon, Grzegorz Walasek, Kevin Fajfer 
15. Peter Ljung, Mateusz Szczepaniak, Daniel Jeleniewski, Rohan Tungate
16. Troy Batchelor, Tobiasz Musielak, Adrian Gała, Mikkel Bech 
17. Timo Lahti, Daniel Jeleniewski, Mikkel Bech, Kevin Fajfer 
18. Adrian Gała, Mateusz Szczepaniak, Oliver Berntzon, Rafał Okoniewski
19. Rohan Tungate, Grzegorz Walasek, Tobiasz Musielak, Jacob Thorssell 
20. Peter Ljung, Troy Batchelor, Viktor Kulakov, Kacper Woryna 

 

Bieg barażowy:
21. Viktor Kulakov, Troy Batchelor, Mateusz Szczepaniak, Daniel Jeleniewski (d)

 

Bieg finałowy:
22. Peter Ljung, Viktor Kulakov, Troy Batchelor, Timo Lahti 


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com