Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE MARMA RZESZOW - Wiadomości
0
Na czwartkowej konferencji prasowej PGE Marma Rzeszów, a właściwie Andrzej Łabudzki potwierdził chęć startów w Ekstralidze. Bardzo prawdopodobne że w przyszłorocznych rozgrywkach w(...)
0
To co kilka tygodni temu było mało prawdopodobne, jednak stało się! Rzeszów jedną nogą w Ekstralidze! (...)
1
Wciąż nie wiadomo czy PGE Marma Rzeszów w sezonie 2015 wystartuje w Enea Ekstralidze, gdyż po wycofaniu się Marty Półtorak w budżecie klubu brakuje kilku milionów złotych. Jak info(...)
0
Kilka dni temu na konferencji prasowej Marta Półtorak, wycofała się ze sponsoringu tytularnego w Rzeszowie jednak nie definitywnie, Pani Marta nadal będzie wspierać żużel w Rzeszow(...)
0
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa PGE Marmy Rzeszów, której mówiono o planach na 2015 rok. Wycofujemy się ze sponsoringu tytularnego - powiedziała na konferencji Marta Półtor(...)
0
PGE Marma Rzeszów w sezonie 2014 uplasowała się na pierwszej pozycji i awansowała do Enea Ekstraligi!(...)
0
PGE Marma Rzeszów pojedzie w przyszłym sezonie w ENEA Ekstralidze. "Żurawie" wywalczyły awans do żużlowej elity już po 13. biegu finałowego rewanżu.(...)
0
Grigorij Łaguta w tym sezonie reprezentuje barwy częstochowskiego klubu. Jednak ze względu na kontuzje oraz finansową sytuację Włókniarza Rosjanin wystartował w sezonie 2014 w zale(...)
0
W niedzielę 5 października czekają widzów wielkie emocje ? rewanżowy mecz finałowy Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Transmisja spotkania PGE Marma Rzeszów ? Orzeł Łódź od godz. 13:35 w(...)
0
W piątek o godzinie 18:00 na torze w Rzeszowie zostanie rozegrany jubileuszowy XXX Memoriał im. Eugeniusza Nazimka. Oto obsada na te zawody.(...)
0
W dzisiejszym meczu finałowym Nice PLŻ, łódzki Orzeł pokonał faworyta do awansu PGE Marma Rzeszów 48:42. Janusz Ślączka, trener rzeszowskiego klubu uważa mimo wszystko, że w rewanż(...)
0
Na godzinę 18:00, 3 października zaplanowany został na torze przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie jubileuszowy, 30. Memoriał im. Eugeniusza Nazimka. (...)
0
PGE Marma Rzeszów pewnie pokonała na własnym torze Carbon Start Gniezno. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi zawodników uczestniczących w konferencji.(...)
0
Mecz pomiędzy PGE Marmą Rzeszów, a Startem Gniezno został odwołany z powodu nie korzystnych prognoz pogody. Obecnie w Rzeszowie pada i obecna pogoda ma utrzymywać się przez kilka d(...)
0
Rozgrywki Nice Polskiej Ligi Żużlowej wkraczają w finałową fazę. W niedzielę, 14 września, o godz. 13:45 Carbon Start Gniezno podejmie na swoim torze faworyta do awansu - PGE Marmę(...)
0
W drodze powrotnej z meczu z Orłem Łódź kibice PGE Marmy Rzeszów zostali napadnięci i brutalnie pobici przez grupę bandytów. Wiele wskazuje na to, że sprawcy to osoby powiązane z(...)
0
Już w najbliższą niedzielę Orzeł Łódź zmierzy się na własnym torze z GKM Grudziąz. Znane są już awizowane składy na to spotkanie.(...)
0
W niedzielę PGE Marma Rzeszów podejmie na własnym obiekcie drużynę dla KMŻ Lublin. Dla "Koziołków' jest to spotkanie na wagę pozostania w stawce pierwszoligowców.(...)
0
Już w najbliżsżą niedzielę 31 sierpnia w Rzeszowie rozegrany zostanie zaległy mecz XIII rundy Nice PLŻ pomiędzy PGE Marmą a KMŻ Lublin. Znane są już awizowane składy na to spotkani(...)
0
31 sierpnia KMŻ Lublin ma rozegrać zaległe spotkanie z PGE Marmą Rzeszów. Tego samego dnia odbędzie się turniej World Speedway League w Zielonej Górze.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com