Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE MARMA RZESZOW - Wiadomości
0
Na czwartkowej konferencji prasowej PGE Marma Rzeszów, a właściwie Andrzej Łabudzki potwierdził chęć startów w Ekstralidze. Bardzo prawdopodobne że w przyszłorocznych rozgrywkach w(...)
0
To co kilka tygodni temu było mało prawdopodobne, jednak stało się! Rzeszów jedną nogą w Ekstralidze! (...)
1
Wciąż nie wiadomo czy PGE Marma Rzeszów w sezonie 2015 wystartuje w Enea Ekstralidze, gdyż po wycofaniu się Marty Półtorak w budżecie klubu brakuje kilku milionów złotych. Jak info(...)
0
Kilka dni temu na konferencji prasowej Marta Półtorak, wycofała się ze sponsoringu tytularnego w Rzeszowie jednak nie definitywnie, Pani Marta nadal będzie wspierać żużel w Rzeszow(...)
0
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa PGE Marmy Rzeszów, której mówiono o planach na 2015 rok. Wycofujemy się ze sponsoringu tytularnego - powiedziała na konferencji Marta Półtor(...)
0
PGE Marma Rzeszów w sezonie 2014 uplasowała się na pierwszej pozycji i awansowała do Enea Ekstraligi!(...)
0
PGE Marma Rzeszów pojedzie w przyszłym sezonie w ENEA Ekstralidze. "Żurawie" wywalczyły awans do żużlowej elity już po 13. biegu finałowego rewanżu.(...)
0
Grigorij Łaguta w tym sezonie reprezentuje barwy częstochowskiego klubu. Jednak ze względu na kontuzje oraz finansową sytuację Włókniarza Rosjanin wystartował w sezonie 2014 w zale(...)
0
W niedzielę 5 października czekają widzów wielkie emocje ? rewanżowy mecz finałowy Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Transmisja spotkania PGE Marma Rzeszów ? Orzeł Łódź od godz. 13:35 w(...)
0
W piątek o godzinie 18:00 na torze w Rzeszowie zostanie rozegrany jubileuszowy XXX Memoriał im. Eugeniusza Nazimka. Oto obsada na te zawody.(...)
0
W dzisiejszym meczu finałowym Nice PLŻ, łódzki Orzeł pokonał faworyta do awansu PGE Marma Rzeszów 48:42. Janusz Ślączka, trener rzeszowskiego klubu uważa mimo wszystko, że w rewanż(...)
0
Na godzinę 18:00, 3 października zaplanowany został na torze przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie jubileuszowy, 30. Memoriał im. Eugeniusza Nazimka. (...)
0
PGE Marma Rzeszów pewnie pokonała na własnym torze Carbon Start Gniezno. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi zawodników uczestniczących w konferencji.(...)
0
Mecz pomiędzy PGE Marmą Rzeszów, a Startem Gniezno został odwołany z powodu nie korzystnych prognoz pogody. Obecnie w Rzeszowie pada i obecna pogoda ma utrzymywać się przez kilka d(...)
0
Rozgrywki Nice Polskiej Ligi Żużlowej wkraczają w finałową fazę. W niedzielę, 14 września, o godz. 13:45 Carbon Start Gniezno podejmie na swoim torze faworyta do awansu - PGE Marmę(...)
0
W drodze powrotnej z meczu z Orłem Łódź kibice PGE Marmy Rzeszów zostali napadnięci i brutalnie pobici przez grupę bandytów. Wiele wskazuje na to, że sprawcy to osoby powiązane z(...)
0
Już w najbliższą niedzielę Orzeł Łódź zmierzy się na własnym torze z GKM Grudziąz. Znane są już awizowane składy na to spotkanie.(...)
0
W niedzielę PGE Marma Rzeszów podejmie na własnym obiekcie drużynę dla KMŻ Lublin. Dla "Koziołków' jest to spotkanie na wagę pozostania w stawce pierwszoligowców.(...)
0
Już w najbliżsżą niedzielę 31 sierpnia w Rzeszowie rozegrany zostanie zaległy mecz XIII rundy Nice PLŻ pomiędzy PGE Marmą a KMŻ Lublin. Znane są już awizowane składy na to spotkani(...)
0
31 sierpnia KMŻ Lublin ma rozegrać zaległe spotkanie z PGE Marmą Rzeszów. Tego samego dnia odbędzie się turniej World Speedway League w Zielonej Górze.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com