Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
PILA - Wiadomości
0
Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Pile. Miejsca na podium zajęli też Kacper Gomólski i Andrzej Lebiediew. (...)
0
Patryk Dudek zwyciężył w I Finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych na torze w Pile. Na drugim miejscu zawody te zakończył Kacper Gomólski, a na najaniższym st(...)
0
Już jutro na torze w Pile odbędzie się pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Choć w obsadzie zawodów nie ma żadnego Szweda, zabraknie również obecnego czempiona(...)
0
Zwycięstwem Adriana Miedzińskiego zakończył się pilski ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Nie jest to niespodzianką, gdyż wychowanek toruńskiego klubu należał d(...)
0
Europejska Unia Motocyklowa (UEM) ogłosiła kalendarz imprez żużlowych na Starym Kontynencie w 2013 roku. W Polsce odbędą się dwa finały Indywidualnych Mistrzostw Europy, finał Dr(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) przedstawiła oficjalny kalendarz imprez żużlowych na rok 2013. Polska zorganizuje trzy turnieje Speedway Grand Prix, półfinały Drużynow(...)
0
Jarosław Hampel w końcu powrócił na tor. Lider Unii Leszno trenował w środę w Pile. Były to jego pierwsze jazdy po ciężkiej kontuzji nogi. Wrażenia po pierwszych kółkach były dla z(...)
0
Do niecodziennej sytuacji doszło już w pierwszym wyścigu Janusza Kołodzieja w półfinale IMP w Pile. "Koldi" podczas walki o pierwszą pozycję z Tomaszem Chrzanowskim połamał sobie p(...)
0
W dniu dzisiejszym odbyły się półfinały indywidualnych mistrzostw Polski. W Pile zwyciężył Piotr Protasiewicz przed Dawidem Stachyrą oraz Tomaszem Chrzanowskim. W Rawiczu natomiast(...)
0
W dniu dzisiejszym na torach Victorii Piła oraz Kolejarza Rawicz odbędą się półfinały indywidualnych mistrzostw Polski. W zawodach nie pojawi się dwójka najlepszych polskich zawodn(...)
0
28 czerwca na torach w Rawiczu i Pile odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znamy już obsady poszczególnych imprez. Finał odbędzie się 15 sierpnia na torze Falubaz(...)
0
Już dzisiaj w Opolu i Pile odbędą się kolejne zawody, tym razem w ramach III rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody na torze Kolejarza zaplanowano na godzinę 17:(...)
0
Jarosław Hampel zwyciężył we wczorajszym turnieju jubileuszowym z okazji 25-lecia startów Piotra Śwista. "Mały" nie miał sobie równych i z kompletem punktów ukończył te zawody. Pod(...)
0
Młodzi żużlowcy LOTOS Wybrzeża okazali się najlepsi w rozegranej wczoraj w Pile III rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Z powodu opadów deszczu zawody przerwano po(...)
0
Polacy wywalczyli dzisiaj w Pile tytuł mistrzów Europy par. Biało-czerwonych do złota poprowadził Przemysław Pawlicki, zdobywca 16 punktów. 9 punktów dorzucił do dorobku Polaków Ja(...)
0
Zwycięstwem Tomasza Gapińskiego z Polonii Bydgoszcz zakończył się wczorajszy ćwierćfinał IMP na torze w Pile. "Gapa" zdobył 14 punktów i zostawił w tyle miejscowego zawodnika - Prz(...)
0
Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z pilskiej rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Polski Par Klubowych. Przypomnijmy, że w Pile awans uzyskały drużyny z Bydgoszczy oraz Wroc(...)