Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PROTASIEWICZ - Wiadomości
105
To zdecydowanie za wysoka porażka. W rewanżu musimy wspiąć się na szczyt naszych możliwości - powiedział Piotr Protasiewicz po ćwierćfinałowym meczu w Łodzi. PePe w czterech biegac(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
301
Piotr Protasiewicz - Z meczu na mecz jedziemy lepiej(...)
103
Podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego Polska - Reszta Świata doszło do tradycyjnego wprowadzenia wieloletniego Reprezentanta Polski, Piotr Protasiewicza do Galerii Sław Żużlowej(...)
105
Legenda Falubazu Zielona Góra, Polonii Bydgoszcz i reprezentacji Polski. Śmiało można tak powiedzieć o Piotrze Protasiewiczu, kolejnym zawodniku, który 2 maja w Bydgoszczy zostanie(...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
796
Dziś oficjalna strona klubowa przekazała informację, o pozostaniu na przyszły rok Piotra Protasiewicza!(...)
175
"Wygrała drużyna lepsza, która nie miała tyle dziur. Brakło moich punktów w pierwszej fazie zawodów. Zawaliłem mecz swojej drużynie" powiedział kapitan RM Solar Falubaz Zielona Gór(...)
0
W 14. biegu piątkowego meczu Włókniarz – Falubaz doszło do bardzo brzydko wyglądającego upadku w którym uczestniczyli Rune Holta i Piotr Protasiewicz. Norweg jako sprawca przerwani(...)
9
Kapitan RM Solar Falubaz Zielona Góra, Piotr Protasiewicz pobije w dzisiejszym meczu z Fogo Unia Leszno rekord PGE Ekstraligi. Dla popularnego PePe bedzie to 512 spotkanie ligowe w(...)
161
Niedzielne popołudnie upłynęło fanom czarnego sportu na oglądaniu fenomenalnych zawodów, które rozgrywały się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
5
Po raz pierwszy w czasie swojej wieloletniej kariery Piotr Protasiewicz spotkał się z obecną sytuacją, która dotyka nas wszystkich. Jak zawodnik Falubazu radzi sobie w tych czasach(...)
120
Piotr Protasiewicz oficjalnie potwierdzony przez Falubaz do startów w ich barwach w nastepnym sezonie żużlowym. W minionym sezonie PePe ze średnią 1,512 pkt na bieg zajął 34. miejs(...)
342
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złotego Kasku -w Gdańsku. Triumfatorem tego prestiżowego trofeum został Krzysztof Kasprzak, który zakończył zawody z kompletem zw(...)
13
Chyba wszystko jasne.(...)
23
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitsterien Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 57:33. (...)
146
W środowe popołudnie na torze im. Floriana Kapały odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody w Rawiczu trwały niemal trzy godziny, a powodem był nie tylko upał i c(...)
1
W piątkowym spotkaniu niemieckiej Bundesligi ekipa MSC Wolfe Wittstock pokonała na własnym torze DMV White Tigers Diedenbergen 48:39. Liderem gospodarzy był doświadczony Nicki Pede(...)
273
W 97 derbach Ziemi Lubuskiej lepsi okazali się żużlowcy z Zielonej Góry. Zwycięstwo smakuje wyjątkowo, tym bardziej że ostatnia wygrana miała miejsce w 2016 roku. Wiadomo nie od dz(...)
226
Dzisiaj w Tarnowie odbyły się eliminacje Złotego Kasku, które wygrał Piotr Protasiewicz. Awans do finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Pile, wywalczyli także: Krzysztof Kasprza(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com