Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PROTASIEWICZ - Wiadomości
0
Zwycięzcą Mistrzostw Piotra Protasiewicza został Jarosław Hampel. Tuż za nim uplasowali się Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik z taką samą ilością punktów.(...)
0
25 marca w Zielonej Górze rozegrany zostanie turniej Piotra Protasiewicza, który z końcem sezonu 2022 zakończył sportową karierę. Zawodnicy jacy zapowiedzieli swój udział w zawodac(...)
20
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Pomimo porażki Zielonogórzan to i tak dzięki zaliczce z pierwszego meczu oni (...)
283
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 55:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stelmet falubaz Zielona Góra pokonał w dwumeczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź, dzięki czemu Zielonogórzanie zameldowali się do półfinałowej fazy play-off eWinner 1.Ligi żużlowej. W rew(...)
105
To zdecydowanie za wysoka porażka. W rewanżu musimy wspiąć się na szczyt naszych możliwości - powiedział Piotr Protasiewicz po ćwierćfinałowym meczu w Łodzi. PePe w czterech biegac(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
301
Piotr Protasiewicz - Z meczu na mecz jedziemy lepiej(...)
103
Podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego Polska - Reszta Świata doszło do tradycyjnego wprowadzenia wieloletniego Reprezentanta Polski, Piotr Protasiewicza do Galerii Sław Żużlowej(...)
105
Legenda Falubazu Zielona Góra, Polonii Bydgoszcz i reprezentacji Polski. Śmiało można tak powiedzieć o Piotrze Protasiewiczu, kolejnym zawodniku, który 2 maja w Bydgoszczy zostanie(...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Trans MF Landshut Devils w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
796
Dziś oficjalna strona klubowa przekazała informację, o pozostaniu na przyszły rok Piotra Protasiewicza!(...)
175
"Wygrała drużyna lepsza, która nie miała tyle dziur. Brakło moich punktów w pierwszej fazie zawodów. Zawaliłem mecz swojej drużynie" powiedział kapitan RM Solar Falubaz Zielona Gór(...)
0
W 14. biegu piątkowego meczu Włókniarz – Falubaz doszło do bardzo brzydko wyglądającego upadku w którym uczestniczyli Rune Holta i Piotr Protasiewicz. Norweg jako sprawca przerwani(...)
9
Kapitan RM Solar Falubaz Zielona Góra, Piotr Protasiewicz pobije w dzisiejszym meczu z Fogo Unia Leszno rekord PGE Ekstraligi. Dla popularnego PePe bedzie to 512 spotkanie ligowe w(...)
161
Niedzielne popołudnie upłynęło fanom czarnego sportu na oglądaniu fenomenalnych zawodów, które rozgrywały się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
5
Po raz pierwszy w czasie swojej wieloletniej kariery Piotr Protasiewicz spotkał się z obecną sytuacją, która dotyka nas wszystkich. Jak zawodnik Falubazu radzi sobie w tych czasach(...)
120
Piotr Protasiewicz oficjalnie potwierdzony przez Falubaz do startów w ich barwach w nastepnym sezonie żużlowym. W minionym sezonie PePe ze średnią 1,512 pkt na bieg zajął 34. miejs(...)
342
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złotego Kasku -w Gdańsku. Triumfatorem tego prestiżowego trofeum został Krzysztof Kasprzak, który zakończył zawody z kompletem zw(...)
13
Chyba wszystko jasne.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com