Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PROTASIEWICZ - Wiadomości
796
Dziś oficjalna strona klubowa przekazała informację, o pozostaniu na przyszły rok Piotra Protasiewicza!(...)
175
"Wygrała drużyna lepsza, która nie miała tyle dziur. Brakło moich punktów w pierwszej fazie zawodów. Zawaliłem mecz swojej drużynie" powiedział kapitan RM Solar Falubaz Zielona Gór(...)
0
W 14. biegu piątkowego meczu Włókniarz – Falubaz doszło do bardzo brzydko wyglądającego upadku w którym uczestniczyli Rune Holta i Piotr Protasiewicz. Norweg jako sprawca przerwani(...)
9
Kapitan RM Solar Falubaz Zielona Góra, Piotr Protasiewicz pobije w dzisiejszym meczu z Fogo Unia Leszno rekord PGE Ekstraligi. Dla popularnego PePe bedzie to 512 spotkanie ligowe w(...)
161
Niedzielne popołudnie upłynęło fanom czarnego sportu na oglądaniu fenomenalnych zawodów, które rozgrywały się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
5
Po raz pierwszy w czasie swojej wieloletniej kariery Piotr Protasiewicz spotkał się z obecną sytuacją, która dotyka nas wszystkich. Jak zawodnik Falubazu radzi sobie w tych czasach(...)
120
Piotr Protasiewicz oficjalnie potwierdzony przez Falubaz do startów w ich barwach w nastepnym sezonie żużlowym. W minionym sezonie PePe ze średnią 1,512 pkt na bieg zajął 34. miejs(...)
342
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złotego Kasku -w Gdańsku. Triumfatorem tego prestiżowego trofeum został Krzysztof Kasprzak, który zakończył zawody z kompletem zw(...)
13
Chyba wszystko jasne.(...)
23
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitsterien Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 57:33. (...)
146
W środowe popołudnie na torze im. Floriana Kapały odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody w Rawiczu trwały niemal trzy godziny, a powodem był nie tylko upał i c(...)
1
W piątkowym spotkaniu niemieckiej Bundesligi ekipa MSC Wolfe Wittstock pokonała na własnym torze DMV White Tigers Diedenbergen 48:39. Liderem gospodarzy był doświadczony Nicki Pede(...)
273
W 97 derbach Ziemi Lubuskiej lepsi okazali się żużlowcy z Zielonej Góry. Zwycięstwo smakuje wyjątkowo, tym bardziej że ostatnia wygrana miała miejsce w 2016 roku. Wiadomo nie od dz(...)
226
Dzisiaj w Tarnowie odbyły się eliminacje Złotego Kasku, które wygrał Piotr Protasiewicz. Awans do finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Pile, wywalczyli także: Krzysztof Kasprza(...)
17
Drużyna Niebieskich w składzie: Tai Woffinden, Jakub Jamróg, Piotr Protasiewicz oraz Krzysztof Buczkowski triumfowała w I Memoriale Tomasza Jędrzejaka. Zawody rozpoczęły się z bli(...)
58
W środowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44.(...)
103
Ostatnim potwierdzonym żużlowcem, który wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jest Adrian Miedziński. 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zobaczymy ośmiu zawodników Be(...)
35
Na stronie bilety.wts.pl można już nabyć bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szcz(...)
64
Kapitan Falubazu Zielona Góra został kolejnym uczestnikiem turnieju ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca. W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą nazwis(...)
129
W rewanżowym meczu barażowym o PGE Ekstraligę ROW Rybnik zremisował na własnym torze z Falubazem Zielona Góra. Jednak ten wynik zapewnił gościom utrzymanie w Ekstralidze. Na konfer(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com