Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR RUSIECKI - Wiadomości
209
Fogo Unia Leszno w piątkowe przedpołudnie poinformowała, że doszła do porozumienia z Piotrem Pawlickim, a zawodnik w sezonie 2022 będzie reprezentował barwy leszczyńskiego klubu.(...)
177
Z drużyną Fogo Unii Leszno po wywalczonym czwartym z rzędu tytule Drużynowych Mistrzostw Polski pożegnała się dwójka wychowanków klubu. Bartosz Smektała w sezonie 2021 będzie repre(...)
87
Od 1 maja trwało siedmiodniowe okienko transferowe, w którym zawodnicy mogli podpisywać aneksy do kontraktów. Fogo Unia Leszno porozumiała się niemal ze wszystkim zawodnikami.(...)
233
Do sztabu szkoleniowego Fogo Unii Leszno dołączyły dwie osoby, które będą zajmować się szkoleniem młodzieży oraz przygotowaniem fizycznym zawodników.(...)
106
Fogo Unia Leszno w sezonie 2020 wystawi drugą drużynę w 2. Lidze Żużlowej. Przyszłoroczne zmagania ligowe będą kolejnym sezonem w którym kluby z Leszna i Rawicza podejmą współprac(...)
28
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałkowe popołudnie w leszczyńskim Ratuszu wylosowano nu(...)
100
W piątkowe popołudnie w Lesznie odbyła się prezentacja drużyn z Leszna i Rawicza. Podczas spotkania poza prezentacją obu ekip poinformowano również o pozyskaniu sponsora tytularneg(...)
102
Damian Baliński po trzyletniej przerwie wraca do macierzystego klubu. Wychowanek leszczyńskiej Unii ostatnie trzy lata spędził w zespole z Rybnika.(...)
112
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie podpisała kontrakt z Januszem Kołodziejem, a umowa będzie obowiązywać przez rok. Z klubem z Leszna nie pożegnał się jeszcze Nicki Pedersen, a(...)
27
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie ma ogłosić nazwisko zawodnika, który w sezonie 2017 będzie reprezentował klub z Wielkopolski.(...)
1
Klub z Leszna w środowy poranek poinformował o kolejnym kontrakcie. Umowę z Fogo Unią Leszno przedłużył Grzegorz Zengota. Jest to kolejny zawodnik, który postanowił związać się z (...)
119
Piotr Pawlicki w sezonie 2017 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno. Przypomnijmy, że klub z Leszna w ubiegłym tygodniu przedłużył kontrakt z Emilem Sajfutdinowem.(...)
105
Adam Skórnicki prowadził klub z Leszna jako menadżer od połowy sezonu 2014. Wraz z drużyną z Wielkopolski wywalczył srebrny oraz złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. W sezoni(...)
2
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór podejmowała na własnym obiekcie zespół Betard Sparty Wrocław. Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski ulegli na stadionie im. Alfreda Smoczyka, a(...)
18
Wraca cykl #waszwywiad. Tym razem na pytania odpowie prezes Unii Leszno - Piotr Rusiecki.(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór pokonała tarnowską drużynę, prezes leszczyńskiego zespołu jest zadowolony z wyniku uzyskanego przez drużynę w trzeciej rundzie PGE Ekstraligi.(...)
0
Leszczynianie zawsze słynęli ze szkolenia młodzieży. W nadchodzących rozgrywkach ligowych część juniorów z Leszna będzie zmuszona opuścić swój macierzysty klub by regularnie starto(...)
0
Fogo Unia Leszno jest uważana za jednych z faworytów do zdobycia złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski w sezonie 2015, prezes leszczyńskiego zespołu Piotr Rusiecki jest ostr(...)
0
W piątek (19 grudnia) odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której został zaprezentowany skład Fogo Unii Leszno na sezon 2015.(...)
0
Piotr Rusiecki prezes Fogo Unii Leszno spotkał się w Stanach Zjednoczonych z legendą leszczyńskiego klubu Leigh Adamsem. Australijczyk otrzymał srebrny medal który w tym roku zawod(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com