Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Sheffield Tigers
Wczoraj o 20:30
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Kings Lynn Stars
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIRATERNA MOTALA - Wiadomości
356
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
171
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
439
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 67:23. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
136
Vetlanda Speedway pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
143
Liga szwedzka to druga obok polskiej, która wystartowała i dokończyła rozgrywki w poprzednim roku. Pamiętamy chaos jaki wytworzył się wokół Piraterny Motali. Klub, który był na skr(...)
0
Piraterna Motala ma trudne chwile za sobą. Do niedawna jeszcze trwała walka czy w ogóle wystąpią w rozgrywkach ligi szwedzkiej. Dziś wiemy, że to nastąpi. (...)
148
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Piraterna Motala.(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
1
Coś się zaczyna dziać(...)
61
Piraterna ma czas do 1 grudnia aby skompletować skład do przyszłorocznych rozgrywek.(...)
102
W poniedziałek 11 listopada gazeta Motala i Vadstena (MVT) poinformowały, że Piraterna rozmawiała z podmiotem, który podpisałby 3 – letnią umowę sponsorską. Na mocy porozumienia pr(...)
322
Piraterna Motala ma za sobą średni sezon. Zespół nie awansował do play – off, choć ich barw bronili byli żużlowcy Smederny Eskilstuny, która wywalczyła w 2018 roku tytuł mistrza Sz(...)
0
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W jedynym czwartkowym meczu szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala pokonała Indianernę Kumla w stosunku 51:39. Punkt bonusowy przypadł gościom. Indywidualnie najlepsze wyniki osiąg(...)
221
Vetlanda Speedway pokonała na własnym torze Piraternę Motala w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitsterien Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 57:33. (...)
3
Vastervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com